משרד

04-9521510

השכרת מצננים

תוכן עניינים

החיים בארץ היפה והמגוונת שלנו מספקים לנו אינספור נופים ומקומות מדהימים, מרגשים ומשתלמים לחגוג בהם את האירועים שלנו ובחברה בה אנו לא מפספסים סיבה למסיבה זה הוא יתרון גדול. מזג האוויר בארץ, מצד שני, לא תמיד משתף פעולה והחום יכול להעכיר על החוויה של האורחים באירוע אפילו במקומות היפים ביותר. השכרת מצננים לאירועים בחיפה, בקריות ובצפון הארץ היא נפוצה כמו באילת ובדרום הארץ והיא הדרך היעילה ביותר לחגוג בחוץ ולהרגיש בפנים. להשכרת מצננים בחיפה ישנם יתרונות רבים על רכישה שלהם והעיקרי שבהם הוא התחזוקה והאחסון הקפדנים שהם מצריכים כדי לתפקד כראי לזמן ארוך.

א.פ לבנייה מתמחה במתן שירותי השכרת ציוד קירור וחימום למבנים בתהליך שיפוץ, השכרת ציוד עבודה וכלי עבודה תעשייתיים לקבלנים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים. אנחנו מתגאים במגוון המוצרים הרחב שאנו יכולים להציע ללקוחותינו בעלויות משתלמות ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, לספר לנו על הצרכים שלך ולקבל את כל המידע בנוגע להשכרת מצנן בחיפה ובצפון או מספר מצנני אוויר ומצנן מים (צ'ילרים) לכל צורך שיש לך. במהלך שיחת הטלפון, המומחים שלנו יוכלו לספק לך ייעוץ רלוונטי ללא התחייבות או עלות.

לפרטים בעניין הספקה והסברים נוספים יש לפנות ישירות לאפרים: 0548171827

השכרת מצננים בחיפה

כיצד נקבעת העלות של השכרת מצננים לאירועים בחיפה ובצפון?

המחיר של השכרת מצננים בחיפה, בקריות ובצפון הארץ נקבע על פי גורמים הדומים לכל שירות השכרה אחר. כדי להבין את עלויות ההשכרה המדויקות למערך המצננים מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את המצננים הקיימים בשוק והיכולות שלהם.

אופי השטח אותו ברצונך לצנן

כאשר מדובר בעלויות של השכרת מצנן מים מתאים, למצננים להשכרה בחיפה לבית מחיר נמוך מהשכרת מצננים לאוהלים חצי פתוחים ולאזורים פתוחים לחלוטין. הסיבה לכך היא ברורה, מצנן מים צריך לעבוד הרבה יותר קשה לקירור אוויר אשר זורם בחופשיות לתוך האזור שעליו לקרר. כאשר בוחרים את דגם ומספר המצננים אשר יעזרו לך לשלוט באווירה באירוע שלך, מומלץ להביא בחשבון את זרימת האוויר בשטח האירוע ובכך להימנע מהוצאות מיותרות או מפעילות מאכזבת של המצננים ברגע האמת.

גודל השטח שברצונך לצנן

מצננים להשכרה בחיפה ובצפון, באזור פתוח לחלוטין או בחלל סגור, יכולים להשפיע על הטמפרטורה בצורה אפקטיבית לשטח מסוים בלבד. הבנת גודל האירוע שלך וחישוב השטח אותו ברצונך לקרר יעזרו לך להבטיח כי כל האורחים באירוע יוכלו ליהנות מאוויר קריר ונעים ולהימנע מהתקבצויות של אנשים באזורים קטנים בהם המצננים מורגשים.

מספר האנשים וסוג האירוע

הטמפרטורה באוויר מושפעת בצורה משמעותית ממספר האנשים אשר מאכלסים את השטח, הצפיפות שבה הם נמצאים והפעילות שהם עוסקים בה. פעילויות כמו ריקודים, שתיית אלכוהול ואכילה גורמות לעלייה חדה יותר במעלות מאשר ישיבה והקשבה להרצאה, לדוגמה. כדי להבטיח כי האורחים באירוע שלך יוכלו ליהנות מכל הפעילויות אשר תכננת עבורם וישתתפו בהן, יש לקחת את מספר האורחים ואופי האירוע שלך בחשבון בעת הקמת מערך או בחירת המצנן מים אשר יעזור לך לשמור על האווירה.

אורך השימוש שלך במצנן אוויר קר

בדומה לכל סוג של השכרה, המחיר של השכרת מצננים בחיפה לאירועים או השכרת מצננים בקריות ובצפון מושפע מאורך תקופת ההשכרה. בעת חישוב אורך הזמן שבמסגרתו יהיה לך צורך במצננים חשוב לזכור כי ההקמה והפירוק של מרבית המצננים היא פשוטה ובדרך כלל מתחילה ונגמרת בחיבור למקור חשמל.

השכרת מצננים לאירועים מחירים

המחירים שמצוינים כוללים מע"מ ומפורטים לפי השכרה ליום/יומיים, אינם כוללים הספקה לבית הלקוח, לפרטים בנושא הספקה והסברים נוספים יש לפנות ישירות לאפרים: 0548171827

* יום (עד 24 שעות) יומיים (עד 48 שעות)

סוג המצנן ותפוקתו:

כמות:

משך ההשכרה:

מחיר:

מצנן תעשייתי 9,000 BTU

1

1 יום/יומיים

250 ₪/400 ₪

מצנן תעשייתי 9,000 BTU

2

1 יום/יומיים

400 ₪/600 ₪

מצנן תעשייתי 9,000 BTU

4

1 יום/יומיים

700 ₪/1000

מצנן תעשייתי 12,000 BTU

1

1 יום/יומיים

300 ₪/500 ₪

מצנן תעשייתי 12,000 BTU

2

1 יום/יומיים

450 ₪/700 ₪

מצנן תעשייתי 12,000 BTU

4

1 יום/יומיים

800 ₪/1100

מצנן תעשייתי 15,000 BTU

1

1 יום/יומיים

350 ₪/550 ₪

מצנן תעשייתי 15,000 BTU

2

1 יום/יומיים

550 ₪/800 ₪

מצנן תעשייתי 15,000 BTU

4

1 יום/יומיים

1100 ₪/1400

* המחירים כוללים מע”מ       

*המחירים לאיסוף עצמי מטירת הכרמל

* מחיר משלוח מיוחד של 200 ש”ח בלבד הלוך וחזור למזמינים לפחות 4 מצננים ועד 30 ק”מ

* כבלים מאריכים חינם בכול הזמנה * להצעת מחיר עבור 6 מצננים ויותר צור קשר: 0548171827

השכרת מצננים לאירועים בחיפה והקריות מחירים

המחירים שמצוינים כוללים מע"מ ומפורטים לפי השכרה ליום/שבועי, אינם כוללים הספקה לבית הלקוח, לפרטים בעניין הספקה והסברים נוספים יש לפנות ישירות לאפרים: 0548171827

עבור מי מתאימים מצננים להשכרה בחיפה ובצפון בערים גדולות?

מעבר להשכרת מצננים בקריות ובצפון לאירועים, אשר בדרך כלל מתאימה לאירועים בשטחים פתוחים, חצרות ואוהלים, ישנם שימושים רבים למצננים בערים ובעיקר בבתים ואתרי בנייה. השימוש הנפוץ ביותר של מצננים אצל אנשים פרטיים הוא לקירור הגינה למען אירועים משפחתיים או עבודות בגינה. למצננים להשכרה לגינה מחיר אשר מפתיע את מרבית האנשים והופך את השימוש בהם לאידיאלי ומשתלם כאשר מארחים אנשים בחצר או אפילו עושים עבודות שגרתיות בגינה בימים חמים. בעולם העסקי, בין אם מדובר בעבודה תחת השמש החמה או בתוך מבנה בו עדיין לא הותקנה מערכת למיזוג אוויר, הסיוע במצננים להשכרה בחיפה, בקריות, בצפון או בכל מקום אחר הופכת את העבודה לבטוחה, יעילה ונעימה בצורה קריטית.

האם למצנן מים להשכרה בחיפה לבית מחיר משתלם?

מאחר והמשמעות של השכרת הציוד היא תשלום רק על הזמן שבו הציוד נמצא בשימוש, השכרת מצננים בחיפה ובצפון לבית הינה משתלמת וכדאית עבור מגוון שימושים הכוללים:

  • קירור הבית כאשר מארחים מספר רב של אנשים וישנו סיכוי שהמזגן הביתי לא יעמוד בעומס.

  • צינון חללים בהם מתקיימים שיפוצים או שעדיין לא הותקנה בהם מערכת למיזוג אוויר.

  • קירור מרפסות או חצרות החשופות לשמש כדי לארח או ליהנות מהם באופן פרטי בימים חמים.

מצננים/צ'ילרים תעשייתיים בחיפה ובקריות בשימוש קבלנים

ללא יוצא מן הכלל, כל פרויקט חדש העומד בפני קבלנים מציב אתגרים שיש לפתור. בעוד חלק מהאתגרים האלו נובעים מהתוצר הסופי שעל הקבלן לייצר, חלקם נוגעים לתהליך העבודה עצמו. פרויקטים רבים מתרחשים בחודשים חמים של השנה ועבודות בחוץ או אפילו בתוך מבנים אשר לא מותקנות בהם מערכות לקירור אוויר שמות את העובדים בסיטואציה מסוכנת. עבודה פיזית בטמפרטורות גבוהות יכולה להוביל להתייבשות ולבעיות רפואיות חמורות, בניגוד לכך כאשר עובדים באווירה נוחה העבודה נעשית בצורה מהירה וטובה יותר. השכרת מצננים תעשייתיים בחיפה ובצפון מאפשרת לקבלנים ליצור סביבות עבודה נכונות ובטוחות עבור כל העובדים והמתארחים בשטח.

מה הם היתרונות של השכרת צ'ילר/מצנן תעשייתי בקריות ובחיפה?

השכרת מצננים תעשייתיים בחיפה ובקריות לאירועים ובכלל היא משתלמת וכדאית עקב מספר רחב של סיבות עבור אנשי מקצוע, מפיקי אירועים ואנשים פרטיים. חשוב לציין כי מצננים תעשייתיים, במרבית המקרים, אינם מתאימים לשימוש רציף לאורך תקופות זמן של חודשים או אפילו שבועות.

האפשרות להתאים את הצ'ילר מים לצרכים שלך

בין אם מדובר בהשכרת מצננים לאירועים חיפה ובצפון או בהשכרת מצננים תעשייתיים לעבודות שיפוצים בבית, התאמת הצ'ילר לאזור שברצונך לקרר היא קריטית לביצועים שלו בפועל. מאחר שהמחיר של מצננים תעשייתיים הוא גבוה מאוד, רכישה של מצנן מחייבת אותך להשתמש בו באופן בלעדי אפילו במקרים שבהם הוא אינו חזק מספיק או חזק מדי ומבזבז אנרגיה לחינם. השכרת מצננים תעשייתיים בקריות בצפון, מצד שני, מאפשרת לך להתאים את המצנן או מערך המצננים בדיוק לצרכים שלך בכל פעם.

מצננים תעשייתיים הם מכשירים מאסיביים והאחסון שלהם מאתגר

על מנת לשמור על האוויר בשטחים גדולים ולא סגורים בטמפרטורה נעימה המצננים צריכים להיות גדולים וחזקים. הגודל של מצננים תעשייתיים, אפילו החלשים ביותר מבניהם, הופך את האחסון שלהם לבעייתי. מעבר לכך שהאחסון של מצנן תעשייתי דורש הקרבה של שטח רב, יש לוודא שבזמן האחסון המצנן שמור ואינו מקבל מכות או צובר אבק. אחסון לא מקצועי, בעיקר כאשר מדובר במצננים תעשייתיים, יכול להוביל לתיקונים בעלויות גבוהות, החלפת חלקים ואפילו הפיכת המצנן היקר שרכשת למשקולת ענקית וחסרת תועלת. השכרת מצננים בחיפה, בקריות ובצפון כמובן פותרת אותך לחלוטין מדאגות על אחסון המצנן.

תחזוקת המצנן היא קריטית לתפקוד שלו

לצד אחסון המצנן, השכרת המצנן פותרת אותך גם מתחזוקתו. מצננים אשר אינם מתוחזקים בצורה מקצועית ועל פי הוראות היצרן אינם מחזיקים לזמן רב וחשוב מכך, איכות הפעולה שלהם יורדת בצורה דרסטית בין שימושים.

להשכרת צ'ילרים מצננים בצפון ובחיפה מחיר משתלם

מצננים תעשייתיים הינם מכונות גדולות אשר צריכות טיפול עדין ושוטף כדי למלא את ייעודן ולהפוך אזורים בכל גודל לנעימים עבור האנשים המאכלסים אותם. העלויות של תחזוקת המצננים/קולרים בתוספת לתג המחיר הגבוה של המצננים הנמצאים בשוק הופך את השכרת המצננים לאפשרות הטובה והזולה ביותר ללא קשר לצורך או לתדירות השימוש שלך במצנן.

כמה עולה לרכוש צ'ילר מים חדש?

שוק המצננים התעשייתיים הוא רחב היקף ובדומה למכונות תעשייתיות אחרות, אפשר למצוא מצננים בעלויות משתנות. טווח המחירים של המצננים, מהזולים והחלשים ביותר ועד ליקרים והמומלצים, נע בין כמה אלפי שקלים ועד לכמה עשרות אלפי שקלים למצנן יחיד. מעבר לכך שחשוב להבין כי לעיתים קרובות ישנו צורך ביותר ממצנן אחד כדי לכסות אזורים מסוימים, בעיקר כאשר מדובר במצננים לבית מחיר גבוה לא תמיד מבטיח ביצועים מרשימים. לקראת רכישה של ציוד יקר כדוגמת מצנן תעשייתי מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אשר מכיר את הדגמים השונים, היכולות שלהם בפועל, התחזוקה שהם מצריכים, זמן החיים שלהם וכדומה.

הרבה יותר מקירור האוויר

אנשים רבים אשר חושבים על השכרת מצננים תעשייתיים בחיפה לאירועים משערים כי השימוש היחידי שלהם הוא בקירור האוויר. המציאות היא שונה לחלוטין ודווקא היכולת של מצננים תעשייתיים להזיז את האוויר היא המשמעותית ביותר בפעולתם. הסיבה לכך היא שאפילו כאשר הוא מקורר ובטמפרטורה שאמורה להיות נעימה, אוויר אשר אינו בתנועה ואינו מתחלף או מסונן מרגיש לבסוף די מחניק. מצד שני ובעיקר בטמפרטורות גבוהות, התזוזה של האוויר גורמת לו להרגיש מרענן ולאנשים הנמצאים בין זרמי האוויר לנשום בקלות ולהזיע פחות.

עם הכוח לנשום לרווחה בכל מקום ובכל מזג אוויר באה אחריות

השכרת מצננים תעשייתיים בחיפה ובקריות מאפשרים לך לשלוט באווירה בכל שטח ולכל צורך ובכך להבטיח את הנוחות של האנשים השוהים בו. בעוד תכנון ושימוש נכון במצנן תעשייתי או במערך של מצננים תעשייתיים בחיפה ובקריות יעזור לך ליצור את האווירה המושלמת עבור האירוע, אזור העבודה או האירוח שלך, שימוש לא נכון יכול לגרום להרבה יותר סבל ואי נוחות ממזג האוויר עצמו. כאשר מצננים נמצאים באירועים המתקיימים בימים חמים, האורחים נהיים מודעים יותר לטמפרטורות ואם המצננים אינם פועלים כראוי זה מורגש מאוד. כמו כן, כאשר המצננים מצליחים לקרר רק אזורים מסוימים בשטח האירוע הדבר מוביל לתנועת אנשים לא נוחה, תחושה של צפיפות והמראה הלא נעים של תור מול המצנן בשולי האירוע.

מה הן המגבלות של מצננים תעשייתיים?

המגבלות של כל מצנן הן שונות והן תלויות בכוח שלו, השיטה שבה משתמש לצינון האוויר והגודל הפיסי שלו. יתרון משמעותי במצננים הוא שאפשר באמצעותם ליצור מערך שלהם ובכך להגדיל את השטח אשר יצננו וגם את הטמפרטורות שאליהן יצליחו להוריד אותו. היתרונות של השכרת מצננים לאירועים בחיפה, בקריות ובצפון, כמו להשכרת מצננים בכל אזור אחר בארץ ולכל שימוש, מודגשים כאן עוד יותר מאחר שבעת השכרת מצננים תעשייתיים בצפון אפשר להתאים את סוג ומספר המצננים לצרכים הספציפיים שלך.

מה הם השלבים של השכרת מצננים תעשייתיים בחיפה?

כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של שירותי השכרת המצננים ולהבטיח כי המצננים יעלו על כל הציפיות שלך במחיר הזול ביותר, מומלץ להשכיר את המצנן או המצננים מגורם מקצועי אשר יוכל להציע לך מגוון של מצננים הפועלים בצורה מיטבית.

להבין את הצרכים שלך

השלב הראשון בהשכרה חכמה של מצננים תעשייתיים לכל מטרה היא להבין מה הוא הצורך שלך במצנן ובעיקר מה הן הציפיות שלך ממנו. השכרת מצנן בחיפה ובצפון ללא הבנה זו אינה מומלצת וללא מחשבה מצדך לאיש המקצוע אשר יסייע לך יהיה קשה להתאים עבורך את המצנן האידיאלי. במהלך המחשבה על הצרכים שלך מהמצנן יש לתכנן גם את התשתיות עבור המצנן או המצננים בהם יש לך צורך.

לחבר את המצננים למקור אנרגיה

לאחר שהמצנן התעשייתי אשר עונה על הצרכים שלך יגיע לאזור האירוע, לבית או למקום העבודה שלך יהיה עלייך לחבר אותו למקור חשמל מתאים. מצננים תעשייתיים דורשים אספקת חשמל קבועה אשר יכולה להיות גבוהה ואף להפעיל לחץ על מערכות החשמל הקיימות. מומלץ לבחון את הגישה לתשתיות ולקראת השכרת המצנן לבחון מה היא הדרך הבטוחה והטובה ביותר לחבר אותו לתשתיות החשמל.

לשמור על המצנן במהלך האירוע

בעיקר כאשר מדובר באירועים לכל המשפחה הכוללים ילדים קטנים וסקרנים, מומלץ למקם את המצננים באזורים שהגישה אליהם תהיה מסובכת. מיקום נכון של המצננים יכול להבטיח כי הפעילות שלהם תהיה אופטימלית, שהם יורגשו אך לא ייראו בנוף ושאף אצבעות טועות לא יימצאו את עצמן בקרבת המנוע. נוסף על כך, כאשר ישנו שימוש במערך של מצננים מומלץ לבדוק מדי פעם שכל המצננים פעילים ושאף אחד לא כובה בטעות.

לנתק מהחשמל

ההתקנה והפירוק של רובם המוחלט של המצננים התעשייתיים הם פשוטים וכוללים חיבור או ניתוק ממקור חשמל אמין. בניגוד למזגנים ביתיים, המצננים התעשייתיים מגיעים עם כל החלקים הרלוונטיים באריזה אחת גדולה על גלגלים.

האם ישנו צורך באישורים מיוחדים לשימוש במצננים תעשייתיים?

למרות הגודל והעוצמה הרבים של המצננים הנמצאים בשוק, אין צורך באישורים מיוחדים לשימוש או להשכרת מצננים בחיפה, בקריות ובצפון, לאירועים במרכז ודרום הארץ, שימוש פרטי או מקצועי בכל רחבי הארץ. הדבר היחידי שחשוב לשים אליו לב ולעיתים גם להתייעץ בנושא עם איש מקצוע הוא החיבור לתשתיות החשמל ובדיקה שהן יוכלו לעמוד בעומס. דבר זה כשלעצמו הוא נכון וחשוב כאשר משתמשים במצנן אחד – אך בעיקר כאשר יוצרים מערך של מצננים.

היכן מומלץ לחפש אחר מצננים להשכרה בקריות?

ללא קשר לצורך שלך במצנן התעשייתי, ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק על בית העסק שמציע את שירותי ההשכרה.

  • האם בית העסק מציע שירותי השכרת מצננים הרלוונטיים לאזור שלך. מצננים להשכרה בחיפה יכולים של להיות רלוונטיים עבור אנשים הרוצים להקים אירוע באזור המרכז.

  • מה הוא גודל מאגר המצננים שבית העסק מחזיק. בית עסק אשר מחזיק מספר גדול של מצננים יוכל לעזור לך להתאים את המצנן בדיוק לצרכים שלך ואף לספק לך את כל מספר המצננים בהם יש לך צורך.

  • מה הוא הניסיון של בית העסק בהשכרת ציוד. ניסיון הוא חותמת האיכות הטובה ביותר, בעיקר כאשרר מדובר בשירותי השכרה ובית עסק המחזיק בניסיון במתן שירותי השכרה לעסקים בכל גודל ואנשים פרטיים הוא, בדרך כלל, הבחירה הטובה ביותר.

א.פ לבנייה – כל הפתרונות נגישים עבורך במחירים משתלמים

א.פ לבנייה הוקמה מתוך הצורך של אנשים פרטיים, קבלנים ובעלי עסקים גדולים להשתמש בציוד יקר בלי לשלם על עלויות האחסון והרכישה שלו. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני וליהנות משירותי השכרה הכוללים ייעוץ טלפוני, בחירה ממאגר מרשים של כלי עבודה ומכשירים ועבודה עם ציוד שיעלה על כל הציפיות שלך ויעזור לך לשדרג כל עבודה או אירוע. בשיחת הטלפון יתאפשר לך לקבל מידע כללי על השירותים שלנו ומידע ספציפי בנוגע ל- מצננים לאירועים להשכרה בחיפה, בקריות ובצפון.

אזורי שירות:

בחיפה והסביבה: בקרית מוצקין, בקרית ביאליק, בקרית אתא, בקרית שמואל, בקרית חיים, בקרית ים, בנשר, בחיפה, בטירת כרמל ומושבי חוף הכרמל ובזכרון יעקב.

בחדרה והסביבה: באור עקיבא, פרדס חנה כרכור, בינימינה, גבעת אולגה, קיסריה, בחדרה ובנתניה ואזור השרון הצפוני.

גליל מערבי: בנהריה ועכו, מעלות, שלומי, ראש הנקרה והסביבה.

גליל תחתון ורמת הגולן, טבריה, נצרת עילית (נוף הגליל), כרמיאל ועוד

עמק יזרעאל: בקרית טבעון, רמת ישי, יוקנעם, עפולה, מגדל העמק והסביבה.

שאלות ותשובות בנושא מצנן אוויר:

תשובה: חברנו מתמחה במתן שירות השכרת כלי עבודה וציוד גינון ואמצעי חימום וקירור לבתים, אירועים במקומות סגורים/אוהלים ולאתרי בנייה, ובתים בשיפוץ.

תשובה: אם בחרתם לערוך מסיבת יום הולדת, חינה, מסיבת רווקים/רווקות או כל אירוע אחר בגינה, השכרת מצננים מחיר משתלם שכן מצננים יספקו לאורחים שלכם אווירה נעימה יותר בחודשי הקיץ החמים.

תשובה: אולי לא הבחנת אך בתחילת כתבה זו קיים מחירון השכרת מצננים וחבילות השכרה (גלול לתחילת העמוד)

תשובה: איננו מספקים מצננים לחדר שינה אך אם תרצה לכל מטרה אחרת אפילו סתם לניסיון כדי לדעת אם לרכוש, נשמח לעמוד לשירותך.

תשובה: למעשה לכל אירוע שלא קיים בו אמצעי קירור בחודשי הקיץ החמים או בימי אביב חמים או שידוע לך שצפוי להיות חם בהם.

מצנן אוויר מומלץ
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?