משרד

04-9521510

תקנון א.פ לבנייה השכרה ומכירת פיגומים וכלי עבודה

 

האתר המכירות וההשכרות הוירטואלי א.פ לבנייה elor-rental.co.il  (להלן: האתר או העוסק) השייך לאפרים פיטוסי (בעל האתר הוירטואלי והחנות הפיזית) ע.מ 066145368 הינו אתר המשמש קניין וירטואלי ומופעל על ידיו המספק שירותי מכירת כלי עבודה ושירות השכרת כלי עבודה ומציע שירותיו לגולשיו ברשת האינטרנט. גלישה באתר ורכישת המוצרים למכירה לפי הכתוב בכללי תקנות אלה בפירוט ועל גולשיו חלה חובה לקרוא את התקנות בטרם רכישת מוצרים ושירותים נוספים.

  1. 1. פרטים כלליים

1.1 ניסוח התקנון בלשון זכר אך מתייחס כמובן ללנשים ולגברים כאחד.

1.2 כל רכישה והזמנה דרך האתר הנה פעולת ביצוע באמצעות האתר מהווה הסכם מחייב בין א.פ לבנייה לבין מבצע הפעולה לפי פרטיו או בעל האחריות עליו – הוריו לפי עניין זה (במקרה של הזמנה ע”י קטין)
1.3 עליך לקרוא את תקנון האתר לפני הזמנת מוצרים או לפני ביצוע הזמנה טלפונית וכי הינך מתחייב שקראת והבנת את הפרטים המצוינים בהתקשרות זו, פרטים שהוזנו לצורך רכישה הינם רשומים ונשמרים במאגרי החברה ואנו מתחייבים לא להפיצם ולשמור את הפרטים בצורה מאובטחת תחת תקנים מחמירים לכך, פרטים אלה מהווים ראיה ברורה ומוכחת לביצוע פעולה ומחייבת בהתקשרות הנקראת עסקה.
1.4 תקנון זה מכיל בתוכו את התחייבות הלקוח והגולש באתר אשר ביצע פעולות רכישה של מוצר או שירות השכרת כלי עבודה, הן בצורה וירטואלית או פיזית בחנות התחייבות לקריאת התקנון ומהווה הסכם לכל דבר ועניין וכי לא תהיה לו ו/או לאחראים עליו או הממונים עליו כל טענה או יכולת תביעה כנגד מפעיל האתר ובעלי החברה מר אפרים פיטוסי.

1.5 הרשות לפעול באתר, להזמין מוצרים בצורה וירטואלית או טלפונית כל אדם בעל כרטיס אשראי על שמו ובתוקף ללא תלות בסוג הכרטיס כל עוד בעלי האתר מאפשרים (ראה את רשימת החברות בעמוד מוצר) בכל מקרה של קטין, חלה חובת מינוי אפוטרופוס עליו וחלו תקנון זה לגביו.

1.6 א.פ לבנייה כלי עבודה ראשים לערוך ולשנות תקנון זה בהתאם לצורך תוך התחשבות בנושאים משתנים ותקנות משתנות, עליך לאיין מפעם לפעם בתקנון זה.

1.7 לא תהיה לך כל טענה בקשר לשינוי התקנון לרבות שינוי מחירים ועדכונם, מבצעים וכו.

2. אבטחת פרטי המשתמשים באתר וסודיות
2.1 על מנת לספק לך שירות מהיר ואיכותי יש לבצע “פעולת” רישום לאתר, בה תידרש למלא: שם משתמש, סיסמה, שם מלא, כתובת, כתובת דוא”ל וטלפון. ובעת הזמנה יש למלא פרטים אישיים יותר כגון: מספר כרטיס אשראי, ת.ז וקוד כרטיס אחורי ומה שידרש. חוסר מילוי פרטים אלה אינו עסקה ויש להשלימה כדי להבטיח את הזמנתך.

2.2 אנו מתחייבים לשמור את “הלקוח” ולא לעשות כל שימוש בפרטים שלך, אלא לפי דרישתך ובכתב.
2.3 אנו נוקטים במשנה זהירות ע”מ לשמור על פרטיך ועל סודיות מוחלטת באמצעות כלים מקצועיים ויעודים לכך.
2.4 הרשמה וביצוע עסקה הכולל השארת פרטיך במקום המיועד ומסירת המידע הסודי שלך מהווה הוכחה כי אתה מסכים לכל התנאים וכן לקבל מידע פרסומי, מבצעים והטבות, סקרים וכל דבר דואר אחר שישלח אליך.

2.5 חברת א.פ לבנייה שומרת לעצמה את הזכות לבצע איסוף מידע בעת גלישתך בדפי האתר לרבות הרגלי הצריכה שלך ולפי רכישות קודמות או הבעת עניין לגבם לפי דפי אינטרנט בהם צפית ובשימוש ב”עוגיות”.
2.6 אנו מתחייבים לשמור על פרטיך ובכל האמצעים שיש לרשותנו ולהבטיח ולאבטח את פרטיך אך, סביבה זאת הנה וירטואלית וולא תמיד ניתן לאכוף ולהבטיח כל ניסיון פריצה ושימושי סייבר כנגדנו באופן מבטיח שלא יהיו פריצות לרשומות האתר ולפרטי הגולשים. אינך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה/תביעה/ או דרישה לפיצוי כלפי האתר לבעליו ומי מטעמנו.

3. קניית מוצרי החנות והזמנת שירותים:

3.1 הכנת הפריט/ים למשלוח ואישור ההזמנה מותנה אך ורק לאחר בדיקת מלאי שמבוצעת בצד מערכת האתר ומנהליו ובדיקת כרטיס האשראי של המזמין וקבלת אישור של חברת האשראי. מרגע אישור חברת האשראי ובדיקת המלאי ניתן יהיה להכין את הפריטים למשלוח ללקוח בהתאם לפרטים שהשאיר. היה והפריט/ים אינם קיימים במלאי ישלח הודעה ללקוח באס אמ אס או נציגנו יתקשרו עם המזמין ויודיעו לו, במצב זה יזוכה על הכרטיס אשראי ותבוטל ההזמנה. אנו איננו אחראים לנזק כלשהוא שיגרם במידה וההזמנה לא יצאה לפועל בשל חוסר במלאי ובכל סיבה אחרת.
3.2 א.פ לבנייה ראשים לשנות פרטי מוצרים מעת לעת ובהתאם לשיקול דעתו של בעל האתר וכי התמונות המוצגות הן להמחשה בלבד והינן מחייבות את א.פ לבנייה או מי מטעמנו בצורה כזאת או אחרת, אנו עושים במיטב לענות על הדרישות ולפרט הכי טוב שאפשר ובהתאם לפרטי ההוראות, התנאים, פירוט הטכני וכל דבר מידע אחר לפי יצרן ו/או המשווק ממנו אנו רוכשים ו/או מייבאים.

4. משלוחים והובלות:

4.1 שירות המשלוחים שלנו לרבות ההובלות מבוצע על ידי חברות שילוח או דואר ישראל ובכל מקרה בהתאם לשיקול דעתו של בעל האתר א.פ לבנייה.

4.2 אנו מסירים בזאת כל אחריות בשל עיקוב בהזמנה שלא בשליטתנו ונגרמה בשל תהליכים לא תקינים במערכת המשלוחים של חברות המשלוח ודואר ישראל. זמני האספקה כפופים אף הם בהתאם לחברת השילוח השונות ול א.פ לבנייה אין את השליטה על כך. כמו כן, זמני האספקה הם בימי עסקים בלבד: א’ עד ה’ ואינו כולל ימי חג, ערב חג, חול המועד ימי ו’ ושבת. הזמנות מיום חמישי עד ש’ הינם משלוחים כמו משלוח שהוזמן בראשון.
4.3 א.פ לבנייה אינה אחראית לכל עיכוב שנגמר מכל אירוע מצד חברות השילוח, מרגע יציאת הפריט לחברת המשלוחים, א.פ לבנייה אינה אחראית וכי יתנו עיכובים. א.פ לבנייה אינם אחראים לכל בעיה/תביעה/הפסד כספי וכו שנגרם ללקוח עקב איחור בהזמנה ו/או בהספקה.

4.4 משלוחים שנקבעו לאזורים בעייתיים כמו אזור ביטחוני מוגבל, חברת השילוח ראשית ליצור קשר עם מקבל המשלוח ולתאם איתו הספקה בהתאם להוראותיה ויכולותיה מבחינה ביטחונית, לא תהיה יכולת תביעה או טענה כלשהיא כלי א.פ לבנייה ובעלי החברה והאתר.
4.5 דמי המשלוח שנקבעו בעמוד מוצר הינם המחיר הסופי אך ישנם מקרים שונים של הספקה באזור קיצוני ו/או מרוחק או משלוח אקספרס, בכל מקרה בהתאם למחיר שנקבע סופית באתר או מול נציג האתר שיצור קשר ויעדכן בהתאם.
4.6 בעסקה שנקבעה בתשלומים א.פ לבנייה ראשים לגבות את דמי המשלוח מראש ובנפרד מהעלות הכוללת של ההזמנה.

4.7 הספקת המוצרים יבוצעו בהתאם להוראות תקנון זה.

4.8 זמן ביצוע ההספקה מוגדר על ידנו בין 7-10 ימי עסקים אלא אם צוין אחרת.

4.9 איסוף עצמי יבוצע רק בתיאום מראש לאחר בדיקת ההזמנה שהושלמה ובדיקת מלאי ועדכן נציג האתר את הלקוח מתי יהיה ניתן להגיע לאסוף ובכל מקרה איסוף ההזמנה מותנה בהצגת ת.ז וכ.אשראי איתו שולמה ההזמנה.

  1. 5. מדיניות ביטול עסקה

5.1 ביטול עסקה תעשה באחת מהערוצים הבאים על פי חוק והם: באמצעות משלוח הודעה באזור האישי בו נרשמת לאתר או שליחת מייל (קיים בעמוד צור קשר או בחלק התחתון בפרטי האתר ובכל מקרה עד 14 ימים מרגע קבלת המוצר פיזית או מרגע שאנו נקבל את הודעת הביטול כאמור.

5.2  להלן התנאים לביטול עסקה ואופן הבקשה
5.3 אם רכשת מוצר שיוצר במיוחד בשבילך והתאם לבקשתך, אינך זכאי לביטול עסקה ולזכות על כספיך. ובכל מקרה אחר, יש לך 14 ימים בהם תוכל לבטל זה מרגע קבלת המוצר לידך או לכתובת אליו נקבעה האספקה. במידה ומדובר בשירות השכרת כלי עבודה או כל שירות אחר שאינו מוצר, עד שלושה ימים לפני מועד האספקה.
5.4 החזרת מוצר מותנה ובקבלת הפריט/ים באריזה המקורית וארוז היטב בצורה מקורית ללא כל שימוש או פגיעה, נזק, פגם, או חוסר התאמה כל שהיא. במקרה שהפריט עומד בכל הסטנדרטים כאמור, תזכה חברת א.פ לבנייה את מזמין המשלוח או מי מטעמו ששילם עד 21 ימי עסקים ומקבלת הודעת הביטול ובכל מקרה לזכות האתר א.פ לבנייה עומדת הרשות לנכות 5 אחוזים דמי ביטול מסכום העסקה שבוטלה או 100 ש”ח לפי הנמוך בין שני התנאים.

5.5 דמי משלוח אינם מוחזרים ללקוח.

5.6 אחריות כלשהיא או ביטוח באחריות חברת המשלוחים בלבד וחלה עליה.

5.7 היה ואזל המלאי וכבר בוצעה בטעות הזמנה לחיוב כרטיס האשראי של הלקוח, ראשית החנות ומפעיליה לבטל את המכירה ולזכות את הלקוח או להציע לו מוצר דומה או זיכוי לניצול עתידי. בכל מקרה, לך לא תהיה כל טענה או יכולת לתבוע ולבקש פיצוי על כך.

  1. 6. מדיניות ביטול מכירות באתר או פיזית בחנות וביטול עסקאות:

6.1 א.פ לבנייה כל עבודה ראשית להפסיק את פעילותה באתר בתחומים מסוימים, מוצרים מסוימים ועדיין להציגה באתר מבלי זה יהווה כל בעיה או טענה מצד גולשיה. כמו כן, זכות החנות להפסיק מכירות במוצרים מסוימים בכל עת ולבפרט בהתאם לתנאים המפורטים בהמשך:

6.2 היה ומישהוא מנסה לבצע מניפולציה באתר או בחנות הפיזית בצורה שמעלה חשש סביר כי מדובר בפעילות פלילית/ביטחונית וכו.

6.3 היה ופעילות החנות ו/או האתר נתקלים בקשיים בשל מלחמות, אירועים ביטחוניים, כוח עליון, טרור, או כל כשל אחר המונע שצוות האתר והחנות לבצע הזמנות בצורה תקינה.

6.4 היה שישנם בעיות טכניות במערכות ניהול האתר, מערכת ניהול המלאי והחשבונות וכל בעיה טכנית אחרת היוצרת בעיות בתהליכי העבודה וההזמנות.

6.5 מכל מקום וכל עניין א.פ לבנייה ראשים לבטל מכירות, הזמנות ומשלוחים לטפל במהירות בכשלים.

7. אחריות עבור רכישת מוצרי החנות:

7.1 החנות הפיזית והוירטואלית א.פ לבנייה elor-rental.co.il אינה נושאת באחריות המוצרים שנרכשים במישרין או בעקיפין, טיב המוצר והתאמתו למפרט הטכני הקיים בו, צרכי הלקוח וכל סיבה אחרת אשר מיובאים ומשוווקים על ידי חברות המספקות מוצרים לחנות א.פ לבנייה. אחריות על המוצרים לרבות חלקי חילוף, תיקונם ו/או החלפתם מותנת באחריות הקיימת ובהתאם לסוג המוצר והאחריות שניתנה לו ובכל מקרה חלה על חברות היבוא והשיווק בארץ. כמו כן, איננו אחראים על התקנה ואיננו אחראים על מוצרים שנמצאו פגומים בתוך אריזתם, בכל בעיה כזאת או אחרת יש להביא את המוצר אל החנות או ישירות למשווק/יבואן בצירוף חשבונית מס מיום הרכישה.

7.2 כאמור בעניין משלוחים, איננו אחראים לבעיה כל שהיא שנוצרה ובגרמה לעיכובים במשלוח לרבות משלוחים מחו”ל לישראל (כאשר מדובר על יבוא אישי של מוצר ו/או דגם מסוים).

7.3 על הצרכן הרוכש בחנות פיזית או הוירטואלית חלה החובה לדעת בזאת כי יתכנו שינויים והבדלים בין תמונות המוצרים באתר או תמונות המוצרים בקטלוג בעת הזמנת פריט שאינו במלאי מבחינת גוונים, על כן קיימת עבורך הזכות להחזיר את המוצר לקבל את כספך בחזרה או להחליפו באחר.

  1. 8. איסור על שימוש בתכנים האתר:

החנות א.פ לבנייה שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממשתמשים שנמצאו אינם כשרים את הזכות לשימוש באתר והגלישה בו על ידי חסימת הגולש או פניה ובקשה לא לגלוש באתר עקב אילוצים שנמצאו לנכון ובמקרים מסויימים של חשד כי הגולש הזין פרטים שאינם נכונים ושקריים ומנסה לעשות מניפולציה כלשהיא ומרמה ובכל ניסיון לרמות ולבצע פעולה שאינה חוקית ולמצות איתו את הדין על פי הוראות החוק. 

9. תשלום באמצעי תשלום ותמורה על מוצרים באתר ובחנות

9.1 היה ואינך עומד בהתחייבות או בעיקולים ומכל סיבה אחרת חברת האשראי ביטלה את הכרטיס או מסרבת לכבד את התשלום, הקנייה שלך תבוטל מיד והמוצר לא ישלח לך ו/או ימסר לך בחנות. א.פ לבנייה שומרת לעצמה את הזכות לגבות ממך דמי ביטול לפי הוראות החוק.

9.2 היה ובשל בעיה כלשהיא באשראי הלקוח או בכ.אשראי שלך עליך יהיה לשלם ריביות והצמדה בשיעורים שנקבעו על ידי הבנק פועלים בע”מ בו מתנהל חשבונות החנות, במידה ובעלי החנות תבעו אותך, עליך יהיה לשלם כל הוצאות שנגרמו לרבות גביה, הוצאות משפטיות ושכ”ט עורך דין במלואן.

9.3 חיובך עבור מוצרים שהינך מעוניין לרכוש יבוצעו בכרטיס אשראי שלך לרבות פרטיך אשר תמסור ליציגות החנות בטלפון או בצורה מקוונת יהיו שלך ואתה מתחייב למסור את הפרטים בצורה מדויקת ואמינה.

9.4 בעל הכרטיס אשראי אותו הוזן לצורך הזמנת מוצר/ים מתחייב בזאת שמסר את הפרטים והוא עומד בהם, הפרטים הם בין היתר: פרטים אישיים, פרטי כתובת למסירת המוצרים, הוא בדק והשווה את המחיר/ים והכתוב באתר, הוצאות המשלוח ודמי הטיפול והכל כמו שמצוין בדף הזנת הפרטים של המכירה והתשלום הסופי. אתה מתחייב לעמוד בפרטים ולא תהיה לך כל טענה לגביהם, התחייבות זאת קבילה ונכונה גם לגבי ביצוע עסקה טלפונית כאשר אחריה יקבל המזמין לתיבת המייל שלו/SMS פרטי הזמנה סופיים ועליו יהיה לעמוד בהם.

9.5 היה ואחרי קבלת טופס ההזמנה ופירוט והמוצרים והפרטים האישיים, משלוחים וכו, חברת האשראי לא תכבד את התשלום, מערכת האתר תמסור לך הודעה בכתב למייל או בפנייה טלפונית והינך מתבקש להסדיר זאת תוך 14 ימי עסקים, במידה ולא הסדרת את התשלום הזמנתך תבוטל ולא יתואם לך משלוח הפריט, היה והפריט נשלח יהיה עליך לעמוד ב14 ימי עסקים על מנת להסדיר את התשלום ולא, לחנות א.פ לבנייה תהיה העילה לתביעה כנגדך עליה תחוייב בשכר טרחת עורך דין, הוצאות עבור ריבית והצמדה, הוצאות בית משפט וכל הוצאה אחרת אשר נגרמה ל א.פ לבנייה elor-rental.co.il בשל אי עמידתך בתשלומים.

  1. 10. קניין רוחני ותנאים נוספים

10.1 אין להעתיק, להפיץ, לפרסם, לשכפל או להשתמש בכל צורה כזאת או אחרת בתכני האתר וסמני המסחר המופיעים באתר או בחנות פיזית אלא אם כן קיבלת אישור והסכמה מוכחת על כך בכתב מבעל האתר בלבד.

10.2 אין להשתמש/להעתיק/לערוך/להציג/לתרגם תוכן, גרפיקה, עיצוב, סימני מסחר, לוגו, icons, תמונות, טקסטים וכל דבר פרסומי או שיווקי או וכל דבר אחר השייך לאתר א.פ לבנייה elor-rental.co.il , עליך לפנות בכל שאלה לבעל האתר ולקבל את הסכמתו בלבד.

10.3 חברת א.פ לבנייה שומרת לעצמה את הזכות לשלוח לגולשים שנרשמו תוכן שיווקי לרבות מבצעים בכל דרך העומדת לרשותה לרבות SMS דוא”ל, הוראות רגילות לטלפון הנייד וכל דרך אחרת כל זמן שהגולש סימן אופציה כזאת או שלח פנייה באמצעות אחת מצורות הבקשה ומילוי הפרטים הקיימות באתר. היה וקיבלת דבר דוא”ל ואינך מעוניין לקבל יותר, אנא ידע את מערכת האתר באמצעות פנייה דרך האתר והוסף את המייל שלך ואת הטלפון הנייד שלך, אנו נדאג להסיר אותך מרשימת התפוצה ולהודות שלך על כך.

10.4 האתר א.פ לבנייה אינו אחראי לכל נזק אשר נגרם או עשוי להיגרם כתוצאה משימוש מקישורים הנמצאים באתר העסק ומפנים לאתרים אחרים ולרבות תוכן שיווקי מפנה לעמוד מוצר או הסבר/מדריך ובכל מקרה, לא תהיה לגולש כל טענה או תביעה כספית.

10.5 א.פ לבנייה איננה אחראים על שום נזק אשר יגרם או עשוי להיגרם לצד שלישי ולרבות הוצאות כספיות בהפסד וירידה בהכנסה ובכל טענה אחרת גם עבור פציעה או שבר או כל חבלה אחרת כתוצאה משימוש בכלי עבודה אשר באחריות האדם שעובד עם הכלי על המשתמע מכך.

10.6 איננו אחראים או מחויבים לספק שלך שירות נוסף במסגרת רכישתך בחנות או באתר וכל שימוש בכלי עבודה ובכלל בכל פריט מהחנות על אחריותך הבלעדית לנהוג בצורה בטיחותית ותקינה אתה כרוכש ומי מטעמה, עובדיך וסובביך. כמו כן, איננו אחראים לספק לך שירות תחזוקה או תיקונים לכלים שנרכשו או הושכרו.

 

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?