משרד

04-9521510

השכרת גרניק

מה היא העלות של השכרת גרניק? מי מציע גרניק להשכרה בחיפה ובצפון? מה המחיר של השכרת מכונת שטיפה לרצפה בלחץ? מתי מומלץ להשתמש במכונת שטיפה גרניק מקצועי? מה הם היתרונות של מכונת שטיפה בלחץ מומלצת להשכרה?

השימוש בגרניק מקצועי לשטיפה מוביל לניקוי יסודי אשר מתאים לרצפות, מכונות, ומשטחי עץ כגון דקים לפני שימון וליטוש באמצעות מכונת ליטוש דק . הניקוי היסודי והמהיר הפך את הגרניק לפופולארי ביותר בקרב אנשי מקצוע ואף אנשים פרטיים. א.פ לבנייה אנחנו מציעים שירותי השכרה של ציוד גינון, בניין ושיפוצים במחירים אטרקטיביים ועם ליווי מלא. הצוות המקצועי שלנו מחכה לשמוע בדיוק את הצרכים שלך, לענות על כל השאלות המקצועיות שיש לך אודות השכרת גרניק ולהתאים לך את הציוד אשר יעזור לך לבצע את העבודה במהירות, קלות ועל הצד הטוב ביותר. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני לשיחת ייעוץ חינמית וללא כל התחייבות.

 

מחיר של השכרת מכונת שטיפה בלחץ – גרניק

סוג הגרניק:

משך ההשכרה:

מחיר:

165 בר (חד פאזי)

עד 24 שעות

150

165 בר (חד פאזי)

עד 72 שעות

350

220 בר (תלת פאזי)

עד 24 שעות

250

220 בר (תלת פאזי)

עד 72 שעות

450

250 בר (בנזין)

עד 24 שעות

350

250 בר (בנזין)

עד 72 שעות

550

270 בר (בנזין)

עד 24 שעות

350

270 בר (בנזין)

עד 72 שעות

550

300 בר (בנזין)

עד 24 שעות

450

300 בר (בנזין)

עד 72 שעות

750

350 בר (בנזין)

עד 24 שעות

550

350 בר (בנזין)

עד 72 שעות

800

500 בר (בנזין)

עד 24 שעות

900

500 בר (בנזין)

עד 72 שעות

1200

בעת השכרת הציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
1.
ת.ז
2.
צ'ק רגיל על סך 3,000 לבין 7,000 ₪ חתום על שם בעל הת.ז
3.
יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

מה הוא גרניק?

גרניק הינו מכונת שטיפה בלחץ מומלצת ומקצועית אשר משתמשת במים בלחץ גבוה לניקוי יסודי והסרת לכלוכים עקשנים. הגרניק נמצא לרוב בשימושים תעשייתיים, מתקנים לשטיפת מכוניות וחברות ניקוי ובנייה אך, בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמת עלייה בשימוש בגרניק אצל בעלי חצרות פרטיים ואף גננים. ניתן להסביר את מגמה זו במגוון הרחב של מכונות השטיפה בלחץ שניתן למצוא, בקלות השימוש בהן ובתוצאות המרשימות שניתן להשיג בעזרתן. ניתן לחלק את מכונות השטיפה בלחץ לשתיים, מונעות בעזרת חשמל ומונעות בעזרת בנזין.

כיצד יש לתפעל מכונת שטיפה גרניק מקצועי?

מאחר והגרניק עובד בעזרת משאבה אשר יוצרת והופכת להיות מכונת לחץ מים גבוה מאוד, חשוב לעבוד עם הגרניק בצורה מקצועית. עבודה לא נכונה עם גרניק עלולה להוביל לשריטות על המשטח ואף לפציעות. בעוד בעלי מקצוע יודעים כיצד לכוון את לחץ המים ולהשתמש בגרניק בצורה נכונה, לחובבנים מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אשר יוכל להסביר להם בדיוק איך לעבוד עם המכשיר. להשכרת מכונת שטיפה בלחץ לרצפה/לקירות וכל תשתית אחרת, יש כאן יתרון מובהק מאחר שאיש מקצוע יוכל לסייע לך להתאים את הציוד לצרכים שלך ולתדרך אותך בשימוש בו.

אילו עבודות מתאים לבצע בעזרת גרניק?

הניקוי העמוק המתאפשר הודות לגרניק הופך אותו לאידיאלי עבור המטלות הבאות:

  • רחיצת משטחים לא חלקים כדוגמת דשא סינטטי, עץ, לוחות פלדה או אלומיניום ועוד. לחץ המים מאפשר ניקוי בכל האזורים במשטח ומסיר לכלוכים מכל סוג.
  • שטיפת מכונות גדולות. מפעלים רבים משתמשים בגרניק בכדי לשטוף בקלות ובמהירות מכונות תעשייתיות ומנועים מלכלוכים ושאריות שומנים.
  • ניקוי של אתרי בנייה ולאחר שיפוצים או לפני צביעת קירות חיצוניים ע"י איירלס (מידע על השכרת איירלס בקישור). גם כאן השכרת גרניק תספק לחץ המים החזק שיאפשר הסרה של לכלוכים, שאריות צבע וחומרי איטום ואף בטון מיובש.
  • שטיפת חצרות ומרצפות בבתים פרטיים ובמתחמים ציבוריים. גרניק בעל מיכל מים יכול לאפשר ניקוי אפילו של מרחבים ציבוריים הרחק ממקור מים או חשמל.
  • ניקוי של מכלים מכתמי צבע, לכלוכים אשר הצטברו במהלך עבודות הבנייה או כל חומר אשר נדבק לדפנות המיכל.
  • רחיצת מכוניות. בתקופה האחרונה אנשים פרטיים מתחילים להעתיק מכוני שטיפה מקצועיים ולשטוף את הרכבים שלהם בעזרת מכונת שטיפה בלחץ לניקוי יסודי ומהיר.
  • ניקוי חלונות. הגרניק מאפשר ניקוי ממרחק ובכך הוא הכלי המושלם לניקוי פשוט ומהיר של חלונות/ויטרינות/מעקות זכוכית של מרפסות וכול אלמנט אחר מכתמים עיקשים של שנים רבות.

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

לבחור בגרניק להשכרה המתאים למשטח שברצונך לנקות

בחירה במכונת שטיפה גרניק מקצועי אשר מתאימה לטיב העבודה שברצונך לבצע תוודא שהניקיון יהיה יסודי ושעבודת הניקיון תהיה קלה ונוחה. מעבר למקור האנרגיה של הגרניק (חשמל או בנזין), חשוב לוודא שהגרניק מסוגל לעמוד בעומס העבודה שלך ושהוא מתאים לעבודה על המשטח שברצונך לנקות. אורך הצינור ואופי הזנת המים הם רק שניים מהמאפיינים של מכונות השטיפה בלחץ השונות. אם אין לך הבנה ברורה בנושא, מומלץ להיעזר באיש מקצוע אשר יוכל להתאים עבורך את הגרניק הנכון.

מה הם היתרונות של השכרת מכונת שטיפה בלחץ – גרניק

להשכרת גרניק ישנם יתרונות רבים עבור אנשים פרטיים ואנשי מקצוע כאחד. היתרון העיקרי של השכרת גרניק נובע מכך שמדובר במכשיר הפועל בעזרת מים. ציוד הפועל עם מים מצריך אחסון ותחזוקה נכונים כדי להבטיח שהוא יוכל להמשיך ולפעול בצורה מיטבית.

מה הם היתרונות של השכרת מכונת שטיפה בלחץ עבור אנשי מקצוע?

מעבר לתחזוקה השוטפת והאחסון של מכונת שטיפה גרניק מקצועי דורש ניקוי יסודי וייבוש מקצועי לאחר כל שימוש. חברה מקצועית המשכירה את הגרניק תוכל להבטיח כי הוא נמצא במצב מיטבי לעבודה. מאחר שמדובר בכלי עבודה שהוא מכונת לחץ מים גבוה, עבודה עם גרניק לקוי יכולה לגרום לפגיעה במשטחים שברצונך לנקות או לניקיון איטי ולא יסודי.

השכרת גרניק עבור אנשים פרטיים – לנקות כמו מקצוענים

מרבית האנשים הפרטיים צריכים ניקוי יסודי כמו זה שמציע הגרניק אחת למספר חודשים לכל היותר. רכישה של גרניק אשר ישב ויצבור אבק לאורך מרבית השנה מהווה הפסד כפול, העלות הראשונית של הציוד ועלויות התיקון על הבלאי שיצבור בחודשים בהם לא היה בשימוש. הודות לשירותי השכרת מכונת שטיפה בלחץ, אנשים פרטיים יכולים ליהנות מיכולות הניקוי של הגרניק ולהשתמש בגרניק איכותי מתי שיש להם בו צורך במחיר התואם את זמן השימוש.

היכן מומלצת השכרת מכונת לחץ מים – גרניק באזור הצפון?

כאשר מדובר במכונת שטיפה גרניק מקצועי, אין הבדל בגרניק להשכרה בחיפה ובצפון מגרניק להשכרה בכל שאר חלקי הארץ. הדבר החשוב ביותר הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית להשכרת כלי עבודה וציוד ניקיון אשר יכולה להבטיח את תקינות הגרניק ולהדריך אותך בתפעולו. בעיקר כאשר מדובר באנשים פרטיים, הבנת יכולות הגרניק ואופי השימוש בו יכולה למנוע פגיעה ברכוש ולהציע ניקיון יסודי ומהיר. מעבר לכך שמומלץ לעבוד עם בית עסק מקצועי, עבודה עם בית עסק אשר מציע מענה לאורך כל תקופת ההשכרה היא מומלצת ותבטיח עבודה חלקה ותוצאות מרשימות.

השכרת גרניק
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?