משרד

04-9521510

השכרת קונגו

מהו פטיש קונגו ולמה הוא משמש? האם כדאי לקנות אחד – או שעדיף לחפש קונגו להשכרה בזמן פרויקטים מסוימים? מה כדאי לדעת על עבודות בקונגו לפני שמתחילים? ומה מחיר השכרת קונגו פטיש חציבה תוצרת החברות המובילות? כל זאת ועוד בהמשך…

ועוד דבר לפני שנתחיל, רבים מתבלבלים בין הכלים והיעודים השונים אז אם בכוונתך לחצוב בקירות או ברצפה אתה בעמוד הנכון, אם בכוונתך לקדוח חורים בקטרים שונים אתה צריך לעבור לעמוד: השכרת פטישון מקצועי

השכרת קונגו מחיר

השכרת פטיש חציבה – קונגו מקצועי במגוון משקלים לעבודות מאומצות תוצרת בוש/מקיטה להשכרה על בסיס יומי/חצי שבועי/שבועי במחירים:

דגם:למשך השכרה:מחירים:
קונגו מקיטה/בוש 5 קילו24 שעות | 48 שעות150 ₪ | 250 ₪
קונגו מקיטה/בוש 10 קילו24 שעות | 48 שעות200 ₪ | 300 ₪
קונגו בוש/מקיטה 11 קילו24 שעות | 48 שעות200 ₪ | 300 ₪
קונגו בוש/מקיטה 15 קילו24 שעות | 48 שעות300 ₪ | 500 ₪

*המחירים כוללים מע"מ.
*בעת השכרת הציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
1. ת.ז
2. צ'ק רגיל על סך 3,000 ₪ חתום על שם בעל הת.ז
3. יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

קונגו – פטיש חציבה גדול להשכרה

אחת העבודות השכיחות באתרי בנייה ובשיפוצים מכל הסוגים היא עבודת החציבה בבטון. כדי לחסוך בזמן תוך קבלת תוצאות עבודה גבוהות מומלץ לעשות שימוש בקונגו פטיש חציבה. מהו וכיצד הוא עובד? מדוע הוא עדיף על כלים רבים אחרים ומהם יתרונותיו? וגם, האם יש אפשרות לבצע השכרת קונגו פטיש חציבה או שחייבים לקנות אותו? כבר נענה על כל השאלות.

השכרת קונגו פטיש חציבה

מהו פטיש הקונגו ומהם השימושים בו?

פטיש הקונגו, או בשמו השני פטיש חציבה, הנו כלי עוצמתי לו יכולת להרוס משטחים חזקים ועבים במיוחד כגון בטון ללא מאמץ רב. נעשה בו שימוש נרחב בענף הבנייה, למשל לשם שבירת קירות בטון, יצירת תעלות, שבירת לוחות בטון וחפירה של מדרכות ושבילי גישה. נעשה בו שימוש גם בתחום הכרייה והמחצבות ואף בעבודות גילוף אבן ופיסול.

אילו סוגים של פטישי קונגו ישנם?

הסוג הנפוץ ביותר של פטישי קונגו הוא הדגם החשמלי והרב תכליתי, לכן גם ניתן לראות שכשאנשים מחפשים קונג להשכרה בדרך כלל ה יחפשו את הסוג הזה. פטיש זה משמש עבור שבירת קירות, פתיחת חלונות או כל עבודה אחרת בבטון בתוך חללים סגורים. למעשה, מדובר על הפעלה שדומה מאוד להפעלת מקדחה רגילה. ישנם גם דגמים הפועלים על בנזין אך ניתן יהיה לראות אותם יותר בתחום העבודות הציבוריות. הם נחשבים לכלים רועשים וכבדים במיוחד משום שיש בהם מנוע עוצמתי. פטישי חציבה אלו מיועדים אך ורק לעבודות חוץ כיוון שהם פולטים גזי פליטה. כמו כן, הם דורשים ידע ותחזוקה הולמת ומתאימה כדי לשמור עליהם לאורך השנים וככלל השכרת פטיש חציבה מסוג זה נפוץ כאשר מדובר על עבודות חד פעמיות ציבוריות.

ישנם עוד שני סוגים של פטישים, האחד נקרא בפני אנשי המקצוע פטיש אוויר בשל מדחס שנמצא בהם ובשל עוצמתו הרבה והוא מיועד למקצוענים בתחום. השני מיועד לעבודות פיסול ואומנות והוא נחשב לפטיש חציבה עדין וקל לשימוש.

השימוש בפטישי הקונגו

עולם החציבה נמצא כל הזמן בשלבי התפתחות, כאשר הצורך במנועים עוצמתיים, להבי חיתוך חדים ומנועים שקטים גובר כל העת. יצרני הפטישים החשמליים ניצבים כל העת מול אתגר להשיג כוח כמו של פטישי הקונגו הפנאומטיים וניתן לראות כי בעשור האחרון הם מתקדמים לכך בצעדי ענק. כיום פטישים אלו יכולים להציע ביצועים גבוהים לעומת קודמיהם בדור הקודם כאשר ישנו דגש רב על קלות הפעלה, בטיחות, יציבות הפטיש ומניעת רעש.

להשכיר או לקנות?

בלא מעט מקרים אנשים פרטיים ובעלי מקצוע כאחד מתלבטים לגבי השכרת קונגו פטיש חציבה לסוגיו השונים. ההתלבטות יכולה להיות האם להשכיר בכלל או איזה סוג להשכיר. ראשית, אם מדובר על חברה קבלנית שעושה שימוש תדיר ויום יומי ייתכן כי רכישת קונגו תהיה המשתלמת ביותר, כמו גם העסקת בעל מקצוע המתמחה בתחום. עם זאת, בלא מעט מקרים, עם השכרת קונגו מחיר העלות הסופי משתלם יותר כאשר מדובר על עבודות חד פעמיות. פעמים רבות, כאשר מדובר על שיפוצים ויש צורך בשבירת קיר, יבחר קבלן השיפוצים להשכיר את השירות מטעם בעל מקצוע המתמחה בכך, שבעלות משתלמת יסלק את הקיר או יבצע את העבודה במהירות, יעילות ובמחיר משתלם.

איך יודעים איזה קונגו מתאים לעבודה?

כל דגם קונגו מתאים לעבודה מסוג אחר, כאשר ישנם דגמים קטנים שמתאימים לעבודות קטנות וישנם דגמים גדולים לעבודות בהתאם. לדוגמה, דגם עד 5 ק"ג יבצע עבודות קלות ביותר כמו למשל שבירת רצפות, שבירת קיר בטון כבר תצריך דגם מעל 20 ק"ג. בכל מקרה כל עבודה צריכה להתבצע במיומנות ותוך היכרות את הדגם. למשל, אין להרטיב אותו, יש לעבוד עמו עם אמצעי הגנה שונים, החציבה צריכה להתבצע תוך הבנת התשתיות בשטח כדי למנוע פגיעה בהן ועוד.

הציוד המתקדם בעולם תחת אותה קורת הגג

חברת א.פ לבנייה מספקת שירותי השכרת ציוד לבניין ובפרט השכרת קונגו פטיש חציבה לסוגיו השונים. החברה מספקת שירותי צוות התקנת פיגומים ושרוולים לפינוי פסולת בניין, כלי עבודה חשמליים, כלי גינון ועוד. רוצה להשכיר ציוד מחברה מובילה? אנו כאן עבורך, כדאי ליצור עמנו קשר עוד היום!

יש לך צורך לפרק חומרי בנייה קשים כמו סלעים? אילו יתרונות יש לשימוש בפטיש חציבה להשכרה? השכרת פטיש אוויר איכותי בחיפה רק מהמומחים!

אין ספק שפטיש חציבה יכול להוות את ההבדל בין עבודה סיזיפית, קשה וכמעט בלתי אפשרית לעבודה קלה. מסיבה זו בעיקר השכרת פטיש חציבה בחיפה נפוצה כל כך בקרב אנשים שעוסקים בשיפוצים, כאשר גם השכרת פטיש אוויר מהווה חלק בלתי נפרד מתחום זה.

מהו פטיש חציבה ולמה הוא משמש?

פטיש חציבה, או מה שאנשים קוראים לו גם קונגו, הוא כלי ממונע שנועד לבצע עבודות תשתית ובניה. מקדחה רגילה חודרת לתוך הסלע בתנועה סיבובית, לעומת זאת פטיש החציבה ננעץ בו כמו סיכה ומבקע אותו בעוצמה רבה. יש להבין, מדובר בכלי עוצמתי במיוחד שיכול לחצוב בתוך החומרים הקשים ביותר. פטיש חציבה להשכרה בחיפה משמש עבור חציבה בחומרי בנייה קשים במיוחד בתחום הבניה וההריסה של המבנים. הוא יכול לחצוב בסלעים טבעיות, באבנים ובחומרים שונים כמו משטחי בטון, לבנים, חומרי בניין יצוקים ושיש.

לחצוב בקלות עם הכלים הטובים בתחום הבניה

אנשי המקצוע מבית א.פ לבנייה מציעים מכונות שונות לתחום הבניה וההריסה, בין היתר פטיש אוויר להשכרה וביצוע השכרת פטיש חציבה בחיפה ובקריות. אנו מציעים מכונות מתקדמות, יעילות, חסכוניות וחזקות, שיהפכו את העבודה לקלה במיוחד. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל פינוי פסולת בניה בשרוולים. רוצה לשמוע עוד? אנו כאן לרשותך, כדאי ליצור קשר עכשיו.

קונגו להשכרה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?