משרד

04-9521510

ניקוי גרפיטי

מה היא העלות של ניקוי גרפיטי מקירות חיצוניים? כיצד מומלץ לבצע הסתרת גרפיטי בלי לפגוע בקיר? כמה עולה מכונת שטיפה לניקוי גרפיטי? האם ניתן להשכיר מכונה לניקוי גרפיטי בלי להיעזר בחברת ניקיון?

כתובות גרפיטי יכול להיות תוצאה של השחתה עבריינית של הבית או העסק שלך או אפילו ציור קיר אומנותי אשר כבר אינו מתאים. ללא קשר למקור הגרפיטי, תהליך ההסרה שלו יכול להיות מאתגר עבור אנשים פרטיים ואנשי מקצוע. כאשר ניגשים לניקוי גרפיטי, הדבר הראשון שיש להתחשב בו הוא החומר עליו מתנוסס הגרפיטי. עבודה עם ציוד או חומרי ניקיון אשר אינם מתאימים יכולה להוביל לפגיעה בקיר ולמראה גרוע יותר מאשר לפני תהליך הניקיון. אף על פי שבעבר ניקוי גרפיטי היה פרויקט אשר מצריך ליווי של איש מקצוע, כיום ניתן לנקות גרפיטי בעצמך ולחסוך בהוצאות.

רוצה לשכור את שירותינו בנושא ניקוי גרפיטי ולכלוך קשה? צור קשר: 0548171827

ניקוי גרפיטי והסרת צבעים קשים מקירות 2

כיצד מתבצעת הסרת גרפיטי מקירות אבן ירושלמית?

לאחר שהבנת על איזה סוג של קיר או מרצפות נמצא הגרפיטי שברצונך לנקות, ישנן מספר אפשרויות ניקיון. הדרך המהירה והפשוטה ביותר להסרת גרפיטי היא בעזרת מכונת שטיפה המשתמשת בלחץ מים גבוה של לפחות 250 בר. הורדת הגרפיטי בעזרת לחץ מים מאפשרת לנקות קירות או מרצפות העשויים מאבנים משתלבות בלי להשתמש בחומרי ניקוי מסוכנים אשר עלולים לפגוע בשלמות הקיר לאחר הניקיון. כאשר מדובר בניקוי גרפיטי ללא ליווי של איש מקצוע, שימוש במכונת שטיפה לניקוי גרפיטי המייצרת לחץ מים גבוה הוא תהליך הסרת הגרפיטי מאבן ירושלמית ומכול תשתית אחרת הפשוט ביותר.

כאשר שטיפה בלחץ מים אינה מספיקה

אף על פי שעבור מרבית סוגי הגרפיטי מכונת שטיפה לניקוי גרפיטי המשתמשת בלחץ מים היא מספיקה, גרפיטי ישן או מחומרים עקשנים במיוחד יכול שלא להתנקות בצורה מלאה. במקרים כאלו יש להשתמש בציוד ניקיון אשר מכיל מברשת המשפשפת את הגרפיטי לצד לחץ המים ואף לשקול להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים.

רוצה לשכור את שירותינו בנושא ניקוי גרפיטי ולכלוך קשה? צור קשר: 0548171827

מה היא העלות של השכרת מכונת שטיפה לניקוי גרפיטי?

שירותי השכרת מכונות שטיפה בלחץ מים פתחו את הדלת עבור בעלי עסקים ואנשים פרטים לנקות בעצמם גרפיטי אשר מופיע ומכער את הקירות והמרצפות שלהם. עבור אנשי מקצוע, השכרת הציוד מהווה חיסכון משמעותי, מקלה על שכלול עלויות הציוד במחיר ומאפשרת לך לעבוד עם הציוד המתקדם והמתאים ביותר לכל פרויקט. בדומה לכל שירות השכרה, עלויות ההשכרה תלויות בציוד בו יש לך צורך והזמן שבו הוא יהיה בשימוש.

א.פ לבנייה מביאים את הציוד בו יש לך צורך להישג ידך

א.פ לבנייה הינה חברה המתמחה במתן שירותי השכרת ציוד עבודה, ניקיון ובנייה לאנשי מקצוע בכל גודל ואף לאנשים פרטיים. אנחנו נושאים באחריות מקצועית על הציוד שאנו משכירים ומבטיחים כי הוא אוחסן ותוחזק בצורה המקצועית ביותר. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר, לדבר עם אחד מאנשי המקצוע שלנו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנוגע להשכרת ציוד לניקוי והסרת גרפיטי מקירות ורצפות ומכול תשתית אחרת

ניקוי גרפיטי מקירות
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?