משרד

04-9521510

השכרת הליקופטר בטון

אחד האלמנטים המבוקשים ביותר בתחום הבנייה בשנים האחרונות הוא השכרת הליקופטר בטון – מחליק בטון ממונע בנזיל או חשמלי ולא בכדי. הבטון המוחלק הוא מיוחד במראהו, ניתן לעצב אותו בדרכים שונות והוא מקנה לכל משטח מראה יוקרתי ועוצמתי. איך מחליקים לבד בטון והאם ניתן לעשות זאת לבד? האם השכרת הליקופטר בטון יכולה לסייע ולהשיג תוצאה מדויקת ומושלמת? הכנו עבורך מדריך מקוצר לתחום הכי חם היום בעולם העיצוב והבנייה.

ציוד זה איננו להשכרה בשלב זה, נשמח לעמוד לשירותך בדברים אחרים, תודה!

הבטון המוחלק ואפשרויות העיצוב בו

בטון מוחלק הוא משטח בטון אחד גדול של ריצוף אשר עשוי מבטון, החלק העליון שלו מוחלק על ידי מכשיר שהופך אותו למשטח בעל מראה אחיד. את המראה המוחלק ניתן להשיג בכמה דרכים, באמצעות בעלי מקצוע או החלקת בטון עשה זאת בעצמך. בכל אחת מהשיטות מתקבל מראה אחר של הבטון המוחלק וכאשר ההחלקה נעשית היטב התוצאה יוקרתית ואיכותית במיוחד.

השכרת הליקופטר בטון
הליקופטר בטון תוצרת שטל

היכן ניתן לעשות משטחי בטון מוחלק?

החלקת בטון מתאים למקומות רבים, בחוץ או בתוך מבנים. הוא יכול להתאים למרפסות ומשטחי כניסה לבתים, למרפסות, אזורי מסחר, חנויות, מלונות וכל מקום בו יש משטחים רחבים וגדולים. בתוך חלל פנימי הבטון המוחלק מספק מראה תעשייתי מודרני ומיוחד, בחלקים חיצוניים הוא מספק מראה חיפוי דקורטיבי.

החלקת בטון מחיר השכרת הליקופטר בטון ומחירי ביצוע החלקה ממוצעים?

משך ההשכרה:

מחיר:

עד 24 שעות

350

עד 48 שעות

600

שבועי כולל שבת

1200

בעת השכרת הציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
1.
ת.ז
2.
צ'ק רגיל על סך 10,000  חתום על שם בעל הת.ז
3.
יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

השכרת הליקופטר בטון

מחירי ביצוע החלקת בטון ע"י קבלן:

שטח החלקה:

מה כולל:

טווח מחירים:

עד 50 מ"ר

הכנת התשתית+יציקה+החלקה

כולל כול החומרים והזמנת בטון

בין 450 לבין 600 למ"ר

בין 60 מ"ר ל100 מ"ר

הכנת התשתית+יציקה+החלקה

כולל כול החומרים והזמנת בטון

בין 350 לבין 550 למ"ר

מעל 120 מ"ר ועד 300 מ"ר

הכנת התשתית+יציקה+החלקה

כולל כול החומרים והזמנת בטון

בין 300 לבין 500 למ"ר

מעל 350 מ"ר

הכנת התשתית+יציקה+החלקה

כולל כול החומרים והזמנת בטון

בין 250 לבין 500 למ"ר

  • המחירים לא כוללים ציפויים שונים לבטון כגון סילרים וציפוים שונים
  •  המחירים שצוינו לפני מע"מ
  •  

החלקת בטון בהליקופטר יצירת משטח הבטון

לפני שמחליקים את הבטון צריך ליצור את המשטח עצמו, כאשר יש הבדל בין יצירת משטח בטון בחלל פנימי בו כבר ישנם אריחים על הרצפה ובין משטח בטון שנעשה בחוץ באזור ללא כל משטח קודם. אם מדובר על משטח פנימי קודם כל מפרקים את המרצפות ומוציאים אותן, לאחר מכן מבצעים עבודת יישור לשטח. בחלקים חיצוניים את עבודת היישור נעשה עם בובקאט ולאחר מכן יוצקים את הבטון. לא מדובר על בטון רגיל אותו שופכים אלא על בטון משופר ולכן משטחי הבטון המוחלקים נחשבים ליקרים יותר.

לאחר שפיכת הבטון מגיעים למפלס הרצוי ודואגים לשיפוי תקני ומייבשים. ניתן להשיג מראה מיוחד של בטון באמצעות שימוש בצבעים שונים ליצירת בטון בצבעים או בטון עם צבעים דקורטיביים ששזורים בתוכו. לאחר ייבוש 90% מהמשטח ניתן לעבור לפעולת ההחלקה.

החלקת הבטון – גוונים וטקסטורות

את הבטון ניתן להחליק כאשר לפחות 90% ממנו יבש. בשלב זה מפזרים על משטח הבטון אבקה ומפזרים מעליה את פיגמנט הצבע אותו רוצים לקבל מהבטון המוחלק. הפיזור הוא ידני והרעיון מאחוריו הוא יצירת גוונים שונים על פי הדרישה – כהים או בהירים יותר. השלב הבא יהיה לעשות שימוש במכונה שנקראת הליקופטר, היא דומה למכונת פוליש אותה אנחנו מכירים מתחום הניקיון והפעלתה דומה. רבים בוחרים בשירות השכרת הליקופטר בטון להחלקת בטון כיוון שמדובר על שימוש חד פעמי ולא תמיד יש צורך ברכישת המכשיר. יש גם מחליק בטון ידני להשכרה, אך יש לבחון כל משטח לגופו ולהתייעץ האם המחליק הידני יתאים לעבודה.

הבטון מוחלק כאשר המכונה עוברת עליו כאשר כנפיים פנימיות בתוכו מחליקות את הבטון, בשלב הסופי מיישמים על הבטון סילר. התוצאה? אם הכול נעשה כשורה ניתן לקבל תוצאה מדויקת ומושלמת, אך כדאי לזכור שיש לדעת כיצד לעשות זאת ולכן מומלץ שרק בעלי מקצוע יבצעו זאת.

אילו יתרונות יש לבטון המוחלק על פני משטחים אחרים?

משטחי הבטון המוחלק טומנים בחובת יתרונות רבים על משטחים אחרים, במיוחד כאשר הם מותקנים באזורים תעשייתיים, חנויות ומרכזי מסחר. את המשטח ניתן לבצע מהר למדי, הוא יוקרתי ויפה מאוד כאשר מסיימים אתו ויש לו מראה חלק ואחיד. קל מאוד לנקות אותו והוא עמיד מאוד לפגעי מזג האוויר, לכן גם במרכזים מסחריים חיצוניים וגם באזורים חיצוניים לבית הוא יהיה מושלם. כמו כן, לאורך השנים הוא לא מתבלה, אינו סובל מנזקי שמש או גשמים ודורש תחזוקה מעטה בלבד.

השכרת הליקופטר בטון מחליקים עם המקצוענים

חברת א.פ לבנייה מתמחה באספקת ציוד להשכרה בתחום הבנייה, לרבות השכרת הליקופטר להחלקת בטון. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר, עם המכונות המתקדמות והטובות בתחום, להשגת תוצאות מדויקות עם הדרכה ספציפית. רוצה לשמוע עוד וליהנות מהשירות שלנו? נשמח לעמוד לרשותך כבר עכשיו. כדאי ליצור עמנו קשר.

שאלות ותשובות:

ליטוש והחלקת הבטון נעשית על ידי 4-5 להבים שקיימים במכונה ומסתובבים במהירות ומדמים את תהליך החלקת בטון באמצעות "מאליג'" אך בצורה אחידה ומהירה ואיכותית ביותר. לאחר סיום עם המכונה עוברים לתהליך הציפוי הנקרא: מיקרוטופיג או ציפוי באמצעות סילר ורצוי איכותי ביותר על רמת שחיקה נמוכה מאד

כמו כול משטח חלק, אם ישנם מים על גבי המשטח הוא יהפוך מחליק אך לרוב לא, תלוי במשתנים שונים ובחלק מהמקרים מפזרים אבקה שמונעת החלקה

כלי עבודה בעל מנוע אשר הופך את יציקת הבטון לחלקה כמו במשטחים הרצפה במוסכים, אולמות תצוגה ובעל גוון בדרך כלל אחיד ולעתים גם צבעוני ומסומן כמו בחניונים

ניתן לבצע לבד אך יש צורך בניסיון קודם ובכול מקרה ניתן להחליק אך רצוי בליווי בעל ניסיון

שמדובר בעבודה שהיא פשוטה יחסית כמו לעבוד עם מכונת פוליש אך יש צורך בידע בסיסי בעיקר מתי נכון לעלות על משטח הבטון ולהתחיל להחליק (תזמון ההחלקה ביחס לייבוש הבטון) ועוד כמה טריקים שניתן למצוא אותם באמצעות סירטוני הדרכה ביוטיוב בלינק זה: החלקת בטון באמצעות הליקופטר בטון

אזורי השירות שלנו:

בחיפה והסביבה: בקרית מוצקין, בקרית ביאליק, בקרית אתא, בקרית שמואל, בקרית חיים, בקרית ים, בנשר, בחיפה, בטירת כרמל ומושבי חוף הכרמל ובזכרון יעקב.

בחדרה והסביבה: באור עקיבא, פרדס חנה כרכור, בינימינה, גבעת אולגה, קיסריה, בחדרה ובנתניה ואזור השרון הצפוני.

גליל מערבי: בנהריה ועכו, מעלות, שלומי, ראש הנקרה והסביבה.

גליל תחתון ורמת הגולן, טבריה, נצרת עילית (נוף הגליל), כרמיאל ועוד

עמק יזרעאל: בקרית טבעון, רמת ישי, יוקנעם, עפולה, מגדל העמק והסביבה.

השכרת הליקופטר בטון
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?