משרד

04-9521510

השכרת גנרטור

ציוד זה איננו להשכרה בשלב זה, נשמח לעמוד לשירותך בדברים אחרים, תודה!

תוכן עניינים

אנחנו צריכים אותם בכל מיני מצבי שטח משתנים וכגיבוי למגוון רחב של מקרים ומסיבה זו בעיקר הגנרטורים הם אחד מהמכשירים הנפוצים ביותר להשכרה. הם משמשים אותנו בחקלאות, בנופש ובפנאי, באירועים ובעסקים, כשהם מהווים את מקור האנרגיה שמביא לנו אור ומאפשרים לנו להשתמש במכשירי חשמל. אז מתי אנו זקוקים לשירות השכרת גנרטור בצפון? כמה עולה להשכיר גנרטור? מהי הפעולה של הגנרטור ואיך מתקינים אותו בשטח? הכנו עבורך כתבה מקיפה עם כל הפרטים.

מה זה גנרטור ולמה הוא משמש?

הגנרטור הוא מחולל מתח ממונע שיכול להפיק חשמל מבנזין או מנוע דיזל. הגנרטורים יכולים לשמש חלופה לזרם חשמלי שוטף במקרים רבים, למשל כחירום למוסדות ממשלתיים, לעסקים ואפילו לבסיסים צבאיים. כמו כן, גנרטורים משמשים לפנאי במקרים בהם יוצאים לשטח ורוצים ליהנות מחשמל זורם לצורך הפעלת מכשירים חשמליים, להטענת טלפונים, לתאורה, למקררים ועוד. השכרת גנרטורים משמשת למקרים רבים, גם על ידי בעלי עסקים וגם על ידי אנשים פרטיים וזאת למגוון שימושים וזמנים משתנים.

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

השכרת גנרטור בצפון – מתי היא נדרשת?

כאשר אנשים רוצים לבצע השכרת גנרטור בצפון הם בדרך כלל יצטרכו את השירות בשל כמה שימושים: עבור מבנה שאין לו תשתית של חשמל, עבור טיולים או אירועים במקום בו אין חשמל או ככלי ביטחון לעת חירום. מבנים ללא חשמל יהיו מבנים של עסקים שמחכים לאישורים ויש להם צורך מהיר לפתרון חשמל. בדרך כלל הגנרטור יוכל לספק את הפתרון עד שההליכים הבירוקרטיים יסתיימו.

כשמדובר על גיבוי, בדרך כלל יהיו אלה גופים שחשמל חיוני עבורם כדי לתפקד, אפילו ברמה מצילת חיים, לדוגמה מוקד רפואי, בית חולים או עסק שחייב להיות פתוח באופן חיוני ללא הפסקות. גנרטור שמשמש לגיבוי תמיד יוודא שישנו מקור חשמל זמין וגם אם ישנה תקלה נרחבת בחשמל שאורכת כמה שעות – למקום יהיה חשמל זמין. בטיולים השימוש הוא לשם נוחות, כדי שתהיה תאורה, כדי שניתן יהיה לבשל על כיריים חשמליים, כדי שניתן יהיה להפעיל תנור בשטח או קירור והקפאה וכדומה. הדבר יכול לבוא לידי סיוע באירועים שמתקיימים בחוץ או בטיולים בהם יש צורך בתשתית חשמל לשם הנוחות ועם משתנים שונים בין אחד לשני כגון: אפשרות לשכור גנרטור מושתק או רגיל רועש, בנזין או סולרי ובמגוון גדלים והספקים שונים בהתאם לכמות החשמל הצפוי להיצרך.

השכרת גנרטור בצפון ובחיפה

כמה זמן גנרטור יכול לספק חשמל בשטח?

הגנרטורים של היום יכולים לספק חשמל במשך שעות רבות, כאשר חלק לא מבוטל מהם יכול לספק חשמל רציף עד 12 שעות. רובם יהיו ממונעים על ידי סולר או דלק. חברות השכרת גנרטורים לאירועים בחיפה ובצפון מציעות מגוון רחב של גנרטורים להשכרה, יש לבחון היטב מראש לאילו שימושים הגנרטור מיועד ולהתאים את ההשכרה על פי הצורך. יש להביא בחשבון נושאים רבים בעת ההשכרה למעט נושא זמן השימוש ועל כך נסביר בהמשך.

כמה עולה להשכיר גנרטור?

לא מעט אנשים תוהים האם בעת השכרת גנרטור מחיר העסקה יהיה משתלם יותר מאשר רכישה ושאלה זו צריכה לכלול בתוכה עוד מספר נדבכים.

כאשר מדובר על צורך חד פעמי, מובן ששכירת גנרטור תהיה משתלמת בהרבה מקנייתו, שכן מדובר על סכום קטן לעומת הוצאה של אלפי (עד עשרות אלפי) שקלים על מכשור שלא יהיה בו צורך תמידי.

סוג הגנרטור:

למשך:

מחיר:

2000W

עד 24 שעות

150

2000W

עד 48 שעות

200

3500W

עד 24 שעות

200

3500W

עד 48 שעות

300

5000W

עד 24 שעות

300

5000W

עד 48 שעות

450

בעת השכרת הציוד יש להביא:
1.
ת.ז
2.
צ'ק פיקדון על סך 3,000 חתום על שם בעל הת.ז
3.
יש לחתום על הסכם השכרה
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

השאלות שצריכות להישאל הן לכמה זמן יהיה בגנרטור צורך, האם מדובר על מקרה חד פעמי והאם הוא לגיבוי והגיבוי זמני או לטווח הרחוק. אז כמה עולה השכרת גנרטור בצפון? ההשכרה כמובן תלויה בגודל הגנרטור וביכולות שלו, אם למשל מדובר על אירוע קמפינג שאין בו צורך לגנרטור גדול, ההשכרה לכמה ימים יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים ומה שמתקבל בתמורה בשטח משתלם במיוחד.

מה בודקים לפני השכרת גנרטורים ?

רגע לפני שמשכירים גנרטור יש לבדוק כמה נושאים חשובים שיבטיחו חוויית השכרה מוצלחת. כמו בכל תחום אחר, מומלץ לבצע התאמה מדויקת לצורך, כדי לא לשלם סכום מוגזם וכדי לא לחוות עוגמת נפש. תארו לכם מצב בו אתם שוכרים גנרטור לקמפינג עם כל המשפחה למשל כמה ימים וביום האחרון אתם תקועים בלי חשמל בשטח. מאידך תארו לכם מצב בו אתם שוכרים גנרטור במחיר מופרז, נהנים ממנו אב מבינים גם שהייתם יכולים לשלם הרבה פחות.

גנרטורים הם מכשירים קלים לתפעול, אך מי שלא מכיר אותם יכול להיתקל בבעיות בשטח, לכן זמינות החברה והאפשרות לקבל הדרכה מרחוק במקרה תקלה הוא עניין מחייב. כמו כן, רצוי שהחברה שממנה מבצעים השכרת גנרטור בצפון תבצע הדרכה והתאמה מדויקת לצרכים ואת שני השירותים הללו בדרך כלל יספקו חברות ותיקות ומנוסות בתחום.

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

האם אפשר לקחת את הגנרטור בתוך הרכב הפרטי?

יש תכנון לטיול משפחתי ויוצאים עם כמה מכוניות לצפון כדי לעשות קמפינג בשטח? היום אפשר להשכיר גנרטור בצפון, לבוא לאסוף אותו באופן עצמאי ולהכניס אותו לאוטו הפרטי בקלות. כשמדובר על צרוך בסיסי של טיולים הפתרון של השכרת גנרטור קטן הנה נהדרת. הוא יכול להספיק לימי הטיול המתוכננים, קל לנייד אותו ממקום למקום, קל לפרוק אותו בכל מקום ולנייד אותו במידת הצורך. עם זאת, כאשר מדובר על גנרטורים בינוניים יהיה צורך בניידות עם טנדר מתאים וכאשר מדובר על גנרטורים גדולים בדרך כלל יהיה זה מחייב שהם יוסעו על ידי רכב עם וו גרירה.

כיצד שוכרים כיום גנרטור?

היום קל מתמיד לשכור גנרטור שכן חברות מציעות את השירות אונליין ובליווי אמצעים דיגיטליים של שירות. כל מה שצריך לעשות הוא להתקשר ולבצע את ההזמנה, או לבצע אותה אונליין ולהודיע ממתי למתי יש צורך בגנרטור. לאחר מכן יש לעמוד בזמנים, להגיע לאסוף אותו בשעות המקובלות ולהחזיר אותו בזמן וכמובן ללא נזקים.

יתרונות השכרת גנרטור בחיפה ובצפון

יש לא מעט יתרונות לשירות גנרטור להשכרה בחיפה ובקריות והראשון בהם הוא האפשרות ליהנות מחשמל זורם בכל מקום. ניתן לקחת את הגנרטור למקום שכוח אל, שאין בו תאורה או חשמל וליהנות ממוזיקה, מטעינה לטלפון, משימוש במוצרי חשמל וכמובן מתאורה. אין תחליף לחשמל שכן האפשרות לקבל את החשמל הסולרי מוגבלת למוצרים מסוימים כמו מנורות שטח. ניתן לקחת את הגנרטור למסיבות שטח, לאירועים במקומות מרוחקים במיוחד, להפעלת אירוע חד פעמי על חוף הים, לאירועים בכנרת, במדבר, למסיבות משפחתיות ומסיבות עם חברים בחורשות ועוד.

כאשר לוקחים גנרטור הדבר משפיע ישירות על השהות בשטח. ניתן באמצעותו להטעין את הטלפונים הניידים ולהיות זמינים בכל עת ולצלם תמונות, ניתן לבשל בקלות, ליהנות מתאורה, לקרר אוכל במקרר נייד ואף מקפיא ועוד.

גנרטור להשכרה מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים?

רגע לפני שמבצעים השכרת גנרטור בצפון כדאי לבדוק כמה נושאים. בנושא הראשון ואולי הקריטי ביותר אותו יש לבחון הוא האם ניתן להשתמש בגנרטור במקום שאליו הולכים. ישנם חופים ופארקים לאומיים בישראל בהם אי אפשר להפעיל גנרטור מכל סוג, מסיבה זו גם אי אפשר להפעיל בהם מוזיקה או מערכות תאורה ויש לקחת נושא זה בחשבון. לעיתים קרובות אנשים לא מוודאים נושאים אלו, מגיעים לשטח וחווים מפח נפש, בירור מהיר באינטרנט או בפלאפון יחסכו את כל אלו.

איך אפשר לחסוך בכסף בשכירת גנרטור?

כאשר שוכרים גנרטור ניתן להוביל לכך שהעלות תהיה מזערית. ראשית, אם מדובר על קבוצה של אנשים וכולם נהנים משירות הגנרטור, מובן שמחיר ההשכרה יכול להתחלק בין האנשים. לדוגמה, אם שוכרים גנרטור לשלושה ימים בעלות של כמה מאות שקלים ליום, אם המחיר מתחלק בין קבוצה של עשרה אנשים הוא כמעט אינו מורגש. מצד שני, כולם נהנים מהשירות של הגנרטור ונהנים מההטבות השונות שהוא יכול לספק בשטח. כדאי גם לדעת שגנרטור המופעל באמצעות סולר תמיד יהיה זול יותר מגנרטור בנזין, גם כאן ניתן לחסוך בכסף.

למה צריך לשים לב כשבוחרים גנרטור להשכרה?

רגע לפני שמבצעים השכרת גנרטור בצפון כדאי להכיר את סוגי הגנרטורים הקיימים. יש להביא בחשבון נושאים כמו צריכת דלק, סוג הדלק, הרעש שהמנועים יוצרים בזמן פעולת הגנרטור, היציבות שלהם ומשקלם. אחד הנושאים העיקריים אליהם יש לשים לב הוא תפוקת החשמל, שכן התפוקה היא זו שתקבע אילו מכשירים ניתן לחבר לגנרטור. את החישוב מבצעת החברה כאשר אומרים לנציגיה מהם הצרכים בשטח, כמה אנשים יעשו בגנרטור שימוש ולכמה זמן הוא נחוץ.

יציבות הזרם קובעת אילו מכשירים יוכלו להתחבר אליו בלי לסבול מקצר חשמלי והמשקל יקבע להיכן ואיך ניתן יהיה להעביר את הגנרטור. מבחינת עוצמות הרעש כדאי לחשוב היטב האם רעש מנועי הגנרטור מותאמים למקום שאליו הולכים והאם ניתן להציע מנוע רועש במקום.

מהו גנרטור חשמלי ולמה הוא משמש?

לצד הגנרטורים המופעלים באמצעות בנזין וסולר, ישנם גנרטורים המופעלים בחשמל סולרי או נטענים ולהם יתרונות רבים והעיקרי שבהם הוא שהם שקטים במיוחד. הגנרטורים החשמליים יכולים לספק חשמל למכשירי חשמל רבים, הוא יכול לשמש גנרטור גיבוי או כגנרטור שטח לאירועים ולקמפינג. רבים בוחרים להשתמש בו במקומות בהם אין תשתיות חשמל, למשל כדי לערוך פסטיבל בשטח על טהרת איכות הסביבה. לא יהיה זה סביר שבפסטיבל כזה יפעלו גנרטורים המופעלים ברעש והם פולטים אדי דלק ובנזין.

כיצד מתקינים בשטח גנרטור מהשכרה?

ישנם כללים בסיסיים להתקנת גנרטור בשטח ומומלץ להכיר אותם, זאת כמובן בתוספת להדרכה מצד החברה שמשכירה את הגנרטור. ראשית בוחרים לגנרטור מיקום מתאים בשטח, הוא צריך להיות פנוי מטר אחד מכל צד בכיוון הרוח כאשר זרימת הרוח הנה מכיוון המחולל לכיוון הרדיאטור. באופן זה האוויר החם שיפלט מהמנוע בזמן העבודה לא יהיה לכיוון הרדיאטור אלא ממנו, כך הוא לא יגרום לו להתחמם יתר על המידה.

פתח האוורור של הרדיאטור צריך להיות גדול ממנו פי אחת וחצי, רצוי שיהיה מול המחולל ולא לצדו. את פתח היציאה אסור לחסום והאגזוז צריך להיות מעל הרדיאטור תוך התחשבות בכיוון הרוח. מובן שהרדיאטור חייב להיות מותקן באוויר הפתוח ולא בתוך סככה או אוהל או כל מבנה סגור שכן מי שיהיה לצדו ישאף גזים רעילים אשר יוצאים ממנו. רצוי להתקין בולמי זעזועים כשמציבים את הרדיאטור כיוון שיש לו נטייה לרעוד. מעבר לכך, יש לפעול על פי הוראות שניתנו בכתב, אם משהו לא מובן יש ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולפעול על פי ההוראות שלהם בלבד, תוך שמירה על כל אמצעי הבטיחות. בסופו של דבר אין לזלזל בשום שלב של בטיחות, מדובר במנוע עוצמתי שיש לטפל בו כשורה ועל פי הכללים הנהוגים.

השכרת גנרטורים בצפון  רק מהמומחים!

חברת א.פ לבנייה מציעה מגוון נרחב של ציוד ומכונות להשכרה באיכות הטובה ביותר ועם השירות הזמין ביותר. אצלנו ניתן להשכיר מכונות בתחום הניקיון, הבניה והפנאי ובין היתר אנו מציעים שירות גנרטור להשכרה בצפון במחיר משתלם במיוחד. רוצה לשמוע עוד? כדאי להתקשר אלינו עוד היום, נשמח לעמוד לרשותך.

השכרת גנרטור בצפון ובחיפה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?