משרד

04-9521510

השכרת פטישון

אחד הכלים השימושיים והנחוצים ביותר בעולם השיפוצים הוא הפטישון. הוא עוצמתי, יכול לפרק בטון וחומרים קשים אחרים בקלות, אך לא תמיד יהיה בו צורך ולכן לא כל אנשי המקצוע מחזיקים בו. מתי השכרת פטישון נדרשת? בעיקר כאשר יש צורך לבצע עבודה חד פעמית בתחום השיפוצים. מה כדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך התשובות בהמשך הכתבה.

ציוד זה איננו להשכרה בשלב זה, נשמח לעמוד לשירותך בדברים אחרים, תודה

השכרת פטישון 2

השכרת פטישון – מתי היא נדרשת?

לא מעט אנשי מקצוע מחפשים אחר פטישון להשכרה באופן חד פעמי כיוון שהפטישון שלהם אינו בשימוש או שהם עובדים עם פטישונים רק אחת לכמה זמן. בדרך כלל יהיה מדובר בצורך של עבודת פירוק של משטח קשה, משיש ועד בטון, כאשר הפטישון מספק את האפשרות המהירה והטובה ביותר לפירוק החומר בעת עבודות השיפוצים. הפטישון חזק בהרבה ממקדחה רגילה ויכול להתמודד עם מגוון חומרים קשים. הוא מקצר את העבודה ובכך חוסך זמן וכסף עבוד העבודה.

כמה עולה השכרת פטישון?

ראשית יש להבהיר שמדובר בפטישון שהוא בעצם מקדחה אם יכולת דפיקה ובכך מזרז את תהליך הקידוח של החורים ומזרז את העבודה ופטישון הוא לא קונגו ואינו מיועד לחציבה. שימושים נוספים בפטישון הם: סיתות קירות ויישור טיח, קילוף טיח בשטחים קטנים עד 10 מטר רבוע, קילוף קרמיקה מהקירות, חציבת פתחים לכוסות של שקעים או גוויס וקדיחת חורים. בכול מקרה, אין לגרום לפטישון להתחמם יותר מידי כי אז הוא נשרף.

אם בכוונתך לחצוב עבור לעמוד השכרת פטיש חציבה

אז מה המחיר של השכרת פטישון? השכרה למשך עד 24 שעות תעלה לך 70 ש"ח בלבד באיסוף עצמי בדרך כלל ישירות מהרכב שלנו שמסתובב בחיפה ובקריות (בתיאום מול אפי 0548171827) אם בחרת לשכור למשך עד 48 שעות תשלם רק 120 ש"ח ועבור 3 ימים מלאים רק 150 ש"ח!

* המחירים הם עבור פטישון מקיטה/דיוולט/בוש מקצועי וחזק ואינו נטען (מגיע עם מזוודה ואיזמלים שונים אפשרות לקבל מקדחים)

להשכיר ציוד עבודה מהטובים ביותר

חברת א.פ לבנייה מתמחה בהשכרת ציוד לתחום הבניה, בין היתר של השכרת פטישון. אנו מציעים שירות מקצועי ומהיר, השכרת ציוד איכותי והדרכה בסיסית לתפעולו. ניתן להשכיר אצלנו ציוד רב לתחום הבנייה ויש לנו שירות של השכרת כלי עבודה לתחום הבטון, כלי עבודה לגינון, השכרת ציוד ניקיון ועוד. רוצה להשכיר פטישון? צור איתי קשר: 0548171827

השכרת פטישון בחיפה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?