משרד

04-9521510

השכרת קומפרסורים

מדחס אוויר, או קומפרסור כפי שאנו מכירים אותו, הנו מכשיר שמבצע המרה של כוח לאנרגיה קינטית באמצעות דחיסת האוויר. המדחס עצמו בנוי ממיכל לחץ ומיחידת דחיסה, כאשר משאבה מעבירה את האוויר מהלחץ האטמוספרי על המכל והיא מגבירה את הלחץ עליו כיוון שממדי המכל מוגבלים. באוויר הדחוס ניתן לעשות שימוש בכל זמן שהוא ובמגוון שימושים ולכן השכרת קומפרסורים בחיפה ובקריות הנה שירות משתלם במיוחד.

ציוד זה איננו להשכרה בשלב זה, נשמח לעמוד לשירותך בדברים אחרים, תודה!

מתי יהיה לנו צורך השירות השכרת קומפרסורים בחיפה ובקריות?

לשירות מדחס אוויר קומפרסור להשכרה יש שימושים רבים, במיוחד בתחום התעשייתי. המדחס שימושי במיוחד לאנשים שמבצעים עבודות שונות, בין אם באופן מקצועי ובין אם חובבני. מדחס הוא אחד מפריטי החובה בכל פנצ'רייה, בקרב צבעים ואומני צבע (פיסטולט צבע – מרסס מקצועי) הוא נחוץ בנגריות ובסדנאות, במתחמים של עבודה עצמאית אך מקצועית וכמובן עבור ניפוח צמיגים.

השכרת קומפרסורים בחיפה

אילו סוגי קומפרסורים ישנן?

יש כמה סוגים של קומפרסורים כאשר מה שמבדיל בין הסוגים השונים הוא סוגי המשאבות והמדחסים, לפני השכרת קומפרסורים בחיפה ובקריות כדאי להכיר מעט את המונחים השונים. השוני בין הקומפרסורים השונים הוא היכולת שלהם לבצע עבודות שונות על פי כוח הסוס שלהם, יכולת הספיקה ועוד. ברוב הקומפרסורים תהיה משאבה בוכנתית שנעות הלוך ושוב בתוך צילינדר במה שנקרא רוטציה. כאשר המשאבה נמצאת בנסיגה היא מושכת אוויר ובחזרה היא משחררת אותו כאשר ישנה בקרה תמידית על לחץ האוויר. אם מדובר על שימוש תעשייתי יעשה שימוש במדחסים בורגיים, בהם הבוכנות מסתובבות סביב הציר של עצמן. ישנם מדחסי V12 לניפוח צמיגים, מדחסי בוכנה המתאימים לעבודה עם כלים ומדחסים צנטריפוגליים בהם עושים שימוש במדחסים עוצמתיים במיוחד.

להשכיר את המכונות מהמקום המקצועי ביותר

חברת א.פ לבנייה מספקת שירותי השכרת ציוד מקצועי לשימושים רבים ובהם השכרת קומפרסור בצפון. אנו מציעים שירות מהיר, מקצועי ועם הדרכה על הכלים האיכותיים שלנו, במחירים משתלמים ותוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. אנו ערוכים לספק מענה לצרכים רבים, בכל רחבי הארץ ובמהירות רבה. רוצה לבצע השכרת קומפרסורים בחיפה ובקריות? הגעת לכתובת הנכונה, כדאי כבר עכשיו לצלצל, אנו נשמח לעמוד לרשותך.

כמה עולה השכרת קומפרסור?

במחירון שלפניך מחירים בהתאם לגדלים של קומפרסורים עם או בלי ציוד פיסטולט צבע. בטרם תפנה אלינו כדאי שתבדוק איזה קומפרסור עליך לשכור שכן זה משתנה בהתאם לסוג העבודה, היקף העבודה הנדרשת ומשתנים נוספים. אם אתה צריך את הקומפרסור ע"מ לצבוע איתו, יש לבדוק איזו מספר דיזה אתה צריך (משתנה בהתאם לסוגי צבעים וציפויים שונים) את המידע אתה יכול למצוא אצל יצרני הצבע על גבי האריזה או בפנייה אליהם.

סוג הקומפרסור:

משך ההשכרה המבוקש:

מחיר:

בין 80 ל-120 ליטר 3 כ"ס חד פאזי כ-300 ליטר בדקה

24 שעות

350 ₪

בין 80 ל-120 ליטר 3 כ"ס חד פאזי כ-300 ליטר בדקה

48 שעות

500 ₪

בין 120 ל-200 ליטר עד 4 כ"ס חד פאזי כ-300 ליטר בדקה

72 שעות

600 ₪

* המחירים עבור הקומפרסור בלבד ומגיע עם צינור עד 15 מטר

* ניתן להוסיף אקדחי צבע לעבודות צביעה פשוטות בתוספת 50 ₪

בעת איסוף ציוד יש להגיע עם:
1.
ת.ז
2.
צ'ק רגיל על סך 3,000 ₪ חתום על שם בעל.
3.
יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

מידע לגבי משלוחים והסברים לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

שאלות ותשובות:

תשובה: קומפרסור הוא בעצם מדחס אוויר בעברית ונועד לדחוס אויר לתוך "הבלון" שלו על מנת לפלוט לחץ אוויר. ישנם מבחר עגול של מדחסי אוויר ובגדלים שונים מקופסת גפרורים ועד חצי גדר שינה סטנדרטי. מטרתו כאמור היא דחיסת אוויר והוצאת האוויר על כלי עבודה נלווים ובתעשיות שונות, עבודות מסגרות, צביעה, ניפוח ועוד.

תשובה: כמעט בכל תעשיית ייצור קיים מדחס אוויר בגודל שונה ובהתאם לצרכים במפעל. כמו כן, מדחס אויר משתמש לתעשיית קירור/חימום לשטחים גדולים. דחיסת אוויר על ידי מדחסי אוויר נועדו להפעיל גם מכונות בתחום הניקיון, החקלאות, השיפוץ והשיקום תשתיות, אלמנטים של עץ, מתכת ועוד.

תשובה: יש להתייעץ עם גורמים מביני דבר בתחום בו אתה רוצה לעסוק, סוג העבודה, הלחץ הדרוש, משך ההפעלה פר יחידה/משך זמן, סוגי החומרים המיועדים להתזה ועוד משתנים.

השכרת קומפרסורים בחיפה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?