משרד

04-9521510

ויברטור לבטון

ויברטור בטון הוא אחד מכלי העבודה החשובים ביותר כאשר מתעסקים עם בטון. בעוד ויברטור בטון איכותי יוביל לבטון אחיד, חזק ואסתטי יותר, מכשיר אשר אינו מתוחזק בצורה נכונה יכול לגרום לתקלות רבות ולפגוע באמינות התוצר הסופי שלך. בא.פ לבנייה זיהינו כבר לפני שנים את הצורך של אנשי מקצוע בשירותים של השכרת ציוד עבודה איכותי. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני ולהבין עד כמה עבודה עם ציוד איכותי המתוחזק בקפידה יכולה להיות משתלמת עבורך ולהפוך את העבודה שלך לקלה ומהירה יותר.

מידע נוסף והצעת מחיר לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

מרטט מחט ויברציה - ויברטור לבטון
מרטט מחט ויברציה – ויברטור לבטון

כיצד משתמשים בוויברטור בטון?

כפי ששמו מרמז ויברטור לבטון יוצר רטט בבטון נוזלי. המטרה של רטט זה היא לוודא שהבטון יתייבש בצורה שווה וללא בועות אוויר אשר פוגעות במראה ובאמינות שלו. השימוש בוויברטור בטון מתבצע בעזרת מחט בעלת ויברציה המוחדרת לבטון או בעזרת חיבור למסגרת הבטון. ישנו מגוון של וויברטורים לבטון והם משתנים על פי ההספק שלהם, ספק הכוח, גודל המחט ואורך צינור הוויברציה. התאמת ויברטור הבטון לאופי העבודה יכולה לקצר משמעותית את זמני העבודה ולהבטיח שהבטון יתייבש בצורה אופטימלית.

איך בוחרים ויברטור לבטון להשכרה?

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים ויברטור לבטון הוא לוודא שהוא חזק מספיק ומתאים לשטח ולעומק הבטון. עבודה עם ויברטור חלש מדי אינה מומלצת והיא יכולה להוביל לבטון אשר יתפורר או יהיה חלש באופן כללי. מעבר לכך, חשוב להבין האם המנוע הינו חשמלי או שהוא עובד על דלק, אם המנוע חשמלי יש לבדוק האם הוא מצריך נקודת חשמל או שהוא עובד על סוללה נטענת. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהשכרת ויברטור לבטון בחיפה ובצפון הוא הליווי המקצועי בבחירת הציוד.

מחירון השכרת ויברטור – מרטט מחט לבטון:

השכרת ויברטור לבטון מסוג שטל E3-S בעל מנוע חשמלי 230V – 2 כ"ס כולל מפסק פחת ועומס יתר להשכרה על בסיס יומי/חצי שבועי/חודשי בעלות:

למשך:

מחיר:

1 יום

200

2 ימים

300

לשבוע

500

לחודש

1000

* המחירים כוללים מע"מ

* בעת ההשכרה יש להשאיר צילום ת.ז אשר תמחק לאחר החזרת המוצר.

*אפשרות למשלוח, יש לפנות לאפרים בעניין זה: 054-8171827

ויברטור לבטון להשכרה
ויברטור לבטון להשכרה

מדוע מומלץ לחפש אחר ויברטור לבטון להשכרה?

בעיקר כאשר מדובר בוויברטור לבטון, רכישה ואחזקה של הציוד מובילה להוצאות משמעותיות. מעבר לכך, השכרה של הציוד לקראת כל פרויקט מאפשרת לך לבחור בציוד המתאים ביותר ובכך להגיע לתוצאה הטובה ביותר. כאשר מדובר במחט רטט – ויברציה לבטון להשכרה מחיר הציוד הוא לא הדבר היחידי המשפיע על הבחירה, עלויות התחזוקה של המכשיר יכולות לעלות בצורה משמעותית לאחר כל שימוש ותחזוקה לא נכונה מובילה לבלאי אשר מצריך החלפה של חלקים יקרים.

להשתמש בציוד המתאים והחדיש ביותר

בניגוד לרכישה של ציוד, אשר מחייבת אותך להשתמש באותו הציוד בכל העבודות שלך, השכרת ויברטור לבטון בחיפה ובצפון מאפשרת לך להתאים את הציוד לפרויקט ולבחור מבין המכשירים החדישים והמתקדמים ביותר.

מה יש לוודא לפני השכרת ויברטור לבטון בחיפה ובצפון?

מעבר להתאמת הציוד לצרכים הספציפיים של הפרויקט, יש לוודא שהציוד מושכר מאנשי מקצוע המבטיחים כי הוא מוחזק ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. בית עסק אשר מסייע לעסקים ואנשים פרטיים ומציע מגוון רחב של ציוד הוא האפשרות הבטוחה ביותר. נוסף על כך, מומלץ לוודא כבר בשיחת הטלפון איזו אחריות ישנה על הציוד, על יכולת העבודה שלו ועל ליקויים שאולי יתגלו בו במהלך העבודה.

מרטט מחט להשכרה מחיר וכל הגורמים המשפיעים עליו

בדומה לציוד עבודה אחר, המחיר של ויברטור לבטון להשכרה משתנה ותלוי בסוג הציוד בו יש לך צורך ובאורך תקופת ההשכרה. למרות שאלו שני הגורמים העיקריים, ישנם גורמים נוספים אשר יכולים להשפיע על המחיר ושיטות להוריד אותו. לדוגמה, תזמון השימוש בציוד המושכר כך שהוא יהיה רציף יכול לקצר משמעותית את תקופת ההשכרה. על מנת להבין בדיוק את העלויות של השכרת ויברטור לבטון – ויברציה לבטון אשר יענה על הצרכים שלך, אנחנו מזמינים אותך ליצור עם המומחים שלנו קשר טלפוני להתייעצות ללא התחייבות.

א.פ לבנייה – השכרת ציוד מתקדם במחיר משתלם לאנשי מקצוע וחובבנים

א.פ לבנייה השכרת כלי עבודה הוקמה כדי לסייע לאנשי מקצוע בכל הרמות להשתמש בציוד המתקדם ביותר וכדי למקסם את הרווחים שלהם ולהגיע לתוצרים איכותיים ואסתטיים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל להסביר לך על אופי השירות שלנו, להתאים עבורך את הציוד הרלוונטי וכמובן לספק לך הצעת מחיר. אנחנו עובדים בשקיפות מול הלקוחות שלנו ומציעים מענה לפני ולכל אורך תקופת ההשכרה.

מרטט מחט ויברציה - ויברטור לבטון
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?