משרד

04-9521510

חידוש פרקט

בכתבה שלפניך מידע עשיר בנושאים: היכן ניתן להשכיר ציוד לחידוש פרקט עץ בחיפה ובקריות? מה הם השלבים של ביצוע שיוף וחידוש פרקט עץ? איזו מכונה מתאימה לתהליך? איזה חומרים מומלצים קיימים עבור חידוש הפרקט וצביעתו? ועוד

רצפת פרקט עץ הייתה לאחד הסגנונות הפופולריים ביותר בבתים פרטיים, חצרות, דירות ומשרדים. המראה שריצוף העץ מעניק לחלל משדרג אותו בצורה ששום אריח או ריצוף אחר לא מצליח להשיג. וכדי לשמר את האפקט הזה, העץ המרהיב אשר אנו פוסעים עליו לאורך כל היום מצריך טיפול ותחזוקה ראויים כדי לשמור על המראה המרשים.

 

מעבר לתחזוקה השגרתית, כמו במרבית המקומות בארץ, כדאי לבצע חידוש פרקט עץ בחיפה ובקריות אחת לכמה חודשים או שנים, על פי מצב הפרקט ומידת השימוש בו. ישנן חברות ואנשי מקצוע אשר מציעים שירות של חידוש פרקט עץ אך אנשים רבים אשר מעוניינים לחסוך בעלויות מוצאים כי לחידוש פרקט עשה זאת בעצמך מחיר נמוך משמעותית.

האם מומלץ לבצע חידוש פרקט עץ בעצמך?

חידוש פרקט עץ הוא תהליך עדין אשר המטרה בסופו היא להחיות מחדש את הפרקט ולספק לו מראה רענן. מאחר שהמטרה היא אסתטית, יש לבצע את חידוש הפרקט במקצועיות ובעיקר בעזרת הכלים הנכונים.

למידע נוסף, מחירים והובלות ישירות לאפרים: 0548171827

הודות למכונות ליטוש פרקט נוחות לתפעול ולסרטוני הדרכה מצוינים שניתן למצוא באינטרנט, כיום אנשים פרטיים רבים מבצעים חידוש פרקט ללא סיוע של איש מקצוע, חוסכים בעלויות ומגיעים לתוצאות אשר עולות על הציפיות שלהם. אם ברצונך לבצע שיוף וחידוש פרקט בעצמך, חשוב לוודא כי מכונת הליטוש תעזור לך להגיע לתוצאה הרצויה בנוחות ובבטיחות.

חיפוש אחר מכונת ליטוש פרקט להשכרה

לקראת כל עבודה שברצונך לבצע כראוי עלייך להשיג את הכלים המתאימים. משפט זה נכון עוד יותר כאשר מדובר בליטוש וחידוש פרקט עץ. מאחר שמחיר הקנייה של מכונת ליטוש לפרקט הינו גבוה והופך את ביצוע חידוש הפרקט בעצמך ללא משתלם כלכלית, הדרך הנכונה לבצע חידוש פרקט היא בעזרת השכרת מכונת ליטוש פרקט איכותית המתאימה ליכולות שלך, למצב הפרקט שלך ולתוצאה אליה ברצונך להגיע.

לכן, בחירת בית העסק אשר יספק לך את מכונת הליטוש היא הבחירה הבסיסית ביותר לקראת חידוש הפרקט שלך. מידע על מחירי ההשכרה בעמוד הבא: השכרת מכונת ליטוש פרקט

למידע נוסף, מחירים והובלות ישירות לאפרים: 0548171827

כיצד יש לבחור את בית העסק אשר יספק לך את מכונת הליטוש?

בחירת בית העסק אשר ישכיר לך ציוד לחידוש פרקט עץ בחיפה ובקריות צריכה להתבסס על כמה גורמים חשובים, בעיקר אם הניסיון שלך בתחום הליטוש הוא קטן יחסית.

  • בחירה בבית עסק אשר מציע שירותי השכרה גם לאנשים פרטיים. בית עסק אשר אינו רגיל לעבוד עם אנשים פרטיים לא יוכל להציע לך ציוד המתאים לך והתמחור שלו יהיה רלוונטי יותר עבור גורמים המשכירים ציוד רב.
  • בחירה בבית עסק המחזיק במגוון של מלטשות ויוכל לאפשר לך לבחור במלטשת המתאימה ביותר לצרכים שלך. חשוב לדעת כי ישנן מלטשות המגיעות עם שואב או עם עמוד החזקה אשר יכולות להפוך את העבודה שלך לנוחה בהרבה ללא קשר לסוג הפרקט שברצונך לחדש.
  • בעיקר אם אין לך ידע על שוק המלטשות הקיימות, בית עסק אשר מציע ליווי של אנשי מקצוע בעת בחירת המלטשת יוכל לעזור לך להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובעיקר להימנע מפגיעה בפרקט שלך.
  • בדומה לכל שירות אחר, עבודה עם בית עסק מקצועי ומנוסה תבטיח כי הציוד יגיע אלייך במצב אידיאלי לשימוש ושהעבודה תעבור בצורה חלקה וללא תקלות.

חשוב להבין כי לחידוש פרקט עץ בעצמך מחיר זול יותר רק כאשר יש בידייך את הציוד המתאים אחרת תוצאות העבודה שלך יכולות להוביל להוצאות רבות על תיקונים.

 

למידע נוסף, מחירים והובלות ישירות לאפרים: 0548171827

במה יש להתחשב כאשר בוחרים מכונת ליטוש פרקט להשכרה?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שעלייך לוודא הוא שמכונת הליטוש והראשים המתחברים אליה מתאימים לסוג הפרקט עץ שלך ולמצב שלו. עבודה עם מכונת ליטוש אגרסיבית או עדינה מדי יכולה להוביל לתוצאות לא שוות, לא אסתטיות ואף לפגוע בעץ ברמה שתוביל להחלפה ולהוצאות נוספות. כמו כן, מומלץ לבחור במכונת ליטוש המסוגלת לבצע את כל שלבי הליטוש או מלכתחילה להשכיר את מספר המלטשות בהן יש לך צורך. מרבית עבודות חידוש הפרקט מצריכות שני שלבים של ליטוש ברמות ליטוש שונות אשר לעיתים מצריכות שימוש בכמה מלטשות במקביל.

מעבר להתאמה לצרכים שלך, כיום ניתן למצוא מכונת ליטוש פרקט להשכרה אשר כוללת התאמות שיהפכו את עבודת חידוש הפרקט עץ לנוחה ומהירה יותר. מכונת ליטוש הכוללת שואב לאבק והנסורת או מכונה אשר ניתן לתפעל בעמידה, לדוגמא, יהפכו את הפרויקט לנוח יותר עבורך ויבטיחו שהביצוע שלו יהיה שווה את החיסכון על איש המקצוע.

כיצד יש לבצע חידוש פרקט עשה זאת בעצמך?

חידוש פרקט עץ בחיפה ובקריות אינו שונה בכל מקום אחר בארץ והשלב הראשון הוא להבין מאיזה עץ עשוי הפרקט שלך ובעיקר האם מדובר בפרקט עץ מלא (פרקט עץ גושני) או בפרקט עץ שכבתי, שכן כל אחד מהם דורש חומרי וכלי עבודה שונים בעת תהליך הליטוש. חשוב לציין כי לא ניתן לבצע חידוש לפרקטים מעצים סינטטיים. באופן כללי, המטרה של חידוש פרקט עץ היא להוריד את שכבת הלכה הישנה, ובמידת הצורך שכבה מהעץ עצמו, ולמרוח שכבה טרייה של לכה.

שלב ראשון – ביצוע ליטוש גס

שלב זה נקבע בצורה משמעותית על פי מצב הפרקט שלך ויש לחפש אחר דגמי מכונות ליטוש פרקט להשכרה אשר מתאימים לאופי ולמידת הליטוש אליו ברצונך להגיע. אם הפרקט שלך עם כתמים עמוקים, מראה סימנים של ריקבון או אפילו שברים קטנים, יש לבחור במכונת הליטוש אשר תהיה בדיוק מתאימה. שלב זה נגמר כאשר השכבה העליונה של העץ נקייה והיא זו שברצונך להציג. חשוב מאוד לעבוד בצורה שווה לאורך כל הפרקט, להסיר את כל הלכה הישנה ולהוריד שכבה דקה ככל הניתן מהעץ עצמו.

שלב שני – ביצוע ליטוש עדין

בשלב זה עלייך לבחור במכונת ליטוש פרקט להשכרה אשר מתאימה לסוג העץ ממנו עשוי הפרקט. המטרה של שלב זה היא ללטש את השכבה הרעננה של העץ ולדאוג שהיא תרגיש ותראה כמו חדשה.

שלב שלישי – ניקוי המשטח מנסורת ואבק

בשלב זה עלייך לנקות את הפרקט על ידי שאיבת הלכלוך אשר נוצר במהלך הליטוש ובעזרת חומרים ייעודיים. ישנן מכונות ליטוש המגיעות עם שואב והופכות את שלב זה למהיר בהרבה.

שלב רביעי – מריחת לכה וגימור

כאשר המשטח נקי לחלוטין יש למרוח שכבה או מספר שכבות של חומר הגימור או הלכה המתאימים לסוג העץ ולמראה שברצונך ליצור. על השכבות להיות אחידות לאורך כל הפרקט.

איזה חומרים, צבעים ושמן לפרקט מומלץ לרכוש?

שימו לב! כאשר מדברים על שמן לפרקט ובכלל חומרים, חשוב להבין שישנם לא מעט חומרים ושמנים המיועדים לפרקט ללא קשר לליטוש עליו דיברנו פה ובמאמר זה עוסק בו לכן, יש לשים לב מה מציעים לך בחנות, האם הוא מיועד לשימון ו/או צביעה לפרקט לאחר ליטוש או שהמוכר מציע לך שמן לפרקט עץ/לכה/צבע כל שהייעוד של החומר הוא חומר תחזוקתי על גבי פרקט שלא עבר ליטוש.

כמו כן, בדוק בעצמך כמה שטח מרובע החומר באריזה עשוי לכסות לך ותרכוש בהתאם. עבודות ציפוי הפרקט היא עבודה קלה מאד ומיושמת בדרך כלל ע"י מקל מטאטא וכלי ייעודי שטוח עם ספוג אותו טובלים למגש השמן ומיישמים על גבי הפרקט במהירות.

א.פ לבנייה – השכרת כלי עבודה בחיפה

א.פ לבנייה מתמחה בשירותי השכרת ציוד בנייה ועבודה עבור אנשים פרטיים, קבלנים וחברות גדולות. הודות למחסן המרשים שלנו ואנשי המקצוע המיומנים שלנו אשר יסייעו לך כבר משיחת ההתייעצות הראשונה ללא התחייבות, אנו יכולים לעזור לך במקום לשלם לאיש מקצוע לבצע חידוש פרקט עץ עשה זאת בעצמך. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני ולקבל את כל המידע בנוגע לחידוש פרקט עץ בחיפה ובקריות בעצמך ובעזרת מכונת ליטוש פרקט להשכרה אשר תהפוך את העבודה לקלה ואת התוצאה למקצועית.

חידוש פרקט

למידע נוסף, מחירים והובלות ישירות לאפרים: 0548171827

חידוש פרקט
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?