משרד

04-9521510

פיגום מדרגות

פיגום מדרגות הינו פיגום המורכב לצורך מתן פתרון עלייה וירידה מהירה של פועלים וציוד קל וכלי עבודה ממפלס למפלס ללא תלות במעליות תפוסות והליכה מרובה של הפועלים באתר. כמו כן, פיגום זה מיועד לאתרי בנייה שלא קיים בהם חדרי מדרגות כמו חציבות תת קרקעיות, בורות שאיבה, עלייה וירידה מגשרים, מאגרי מים ופירים שונים שנחצבים או נחפרים באדמה ושיש צורך בעלייה וירידה של פועלים באתר בצורה בטיחותית. פיגום זה אינו משמש כפיגום נייד להשכרה אך ניתן לבצע ממנו תיקונים כלים.

יתרונותיו של פיגום גרם מדרגות נייד מאלומיניום:

  • אפשרות ניוד בקלות על ידי הנפה קלה

  • זירוז תהליכים ועובדים באתר ללא תלות

  • בטיחות עובדים וצוות הניהול באתר

  • ניתן לקבעו לפיגומי מעטפת כמו זקיפים על ידי אלמנטים יעודים

  • ניתן להרכיבו מלמעלה למטה ללא תלות בבסיס ולהשאירו תלוי.

  • עומד בתקן הישראלי והאירופאי המקובל בישראל

כאשר מדובר בפיגומים מכל סוג ובאופן ספציפי כאשר מדובר על פיגום מדרגות להשכרה ישנם כמה יתרונות על רכישה ואחסון של פיגומים. היתרון העיקרי והמשמעותי ביותר הוא האפשרות שלך להתאים את הפיגומים באופן מדויק לצרכים של כל פרויקט בלי לשקול האם עלייך לרכוש פיגומים חדשים או לאלתר עם אלו שיש ברשותך. מעבר לכך שהתאמת הפיגומים למאפיינים של כל פרויקט מבטיחה עבודה בטוחה יותר, השכרת פיגום מדרגות שהנו נייד יוצרת תנאי עבודה נוחים ובטוחים יותר ובכך גם מהירים יותר.

 פיגום מדרגות להשכרה

מחיר השכרת פיגום מדרגות:

מחירו של הפיגום משתנה בהתאם לגבוה הנדרש, מורכבות הביצוע ולרבות השינוע של חלקיו למיקום ההתקנה בפועל, משך ההשכרה המבוקש ומיקומו הגיאוגרפי של האתר בנייה ובכול זאת, אנו מפרטים עבורך את המחירים עבור התקנות בסיסיות באתרי עבודה שכיחים ובגבהים נמוכים יחסית אותם אנו מתקינים בדרך כלל.

המחירים בטבלה שלפניך מתייחסים למגדל מדרגות בגודל 2.50 מטר על 1.50 מטר.

גובה הפיגום:

השכרה למשך עד חודש:

השכרה למשך 3 חודשים ויותר:

הובלה, הרכבה, אישור בונה פיגומים פירוק:

6 מטרים

300 למטר

250 למטר

5,000 ₪

8 מטרים

300 למטר

250 למטר

5,000 ₪

10 מטרים

300 למטר

250 למטר

7,000 ₪

12 מטרים

350 למטר

300 למטר

7,000 ₪

  • המחירים מתייחסים להשכרת מגדל מדרגות בגודל 2.50X1.50 בצפון הארץ ומרכז הארץ (מחיר עבור דרום הארץ בטלפון)

  • המחירים עשויים להשתנות כאמור בהתאם למיקום ההתקנה ומורכבות ביצוע ההתקנה
  • ההשכרה מותנת בחוזה עבודה מול נציג החברה המשכירה, צילום ת.ז שלו ותשלום בכ.אשראי או העברה בטרם הספקת הפיגום.
  • באחריות המזמין להיות בעל רישיון עבודה בגובה אם הוא אמור לבדוק ו/או לעבוד מהפיגום או מי מטעמו, על כך מחויב גם בהסכם ההשכרה המצורף בעת סגירת הזמנת הפיגום והכולל מינוי קצין בטיחות בגובה/מנהל עבודה מוסמך לאישור תקינות הפיגום באתר על כול מרכיבים שלו ורישום פנקס המיועד לכך על חשבון המזמין.

למידע נוסף, הזמנות ומשלוחים ישירות לאפרים: 0548171827

פיגום מדרגות להשכרה

להשתמש בפיגום מדרגות להשכרה במצב חדש בלי לאחסן ולתחזק אותו

מבחינה כלכלית, היתרונות של השכרת פיגומים על רכישה של פיגומים חדשים הינם כפולים. החיסכון המיידי בעלויות ברכישת פיגום מדרגות והאפשרות לשכלל בנוחות את עלויות השימוש בפיגומים בעת תמחור הפרויקט מצד אחד והחיסכון בהקצאת שטח אחסון ושעות עבודה על תחזוקה נכונה של הפיגומים מצד שני.

מה הם היתרונות של מגדל מדרגות להשכרה עבור אנשים פרטיים?

השימוש בפיגומי מדרגות עבר אנשים פרטיים הוא נדיר, במרבית המקרים עבודות בגובה כוללות סיכון ואינן שוות את המחיר של ביצוען ללא ליווי של איש מקצוע. במקרים שבהם אנשים מעוניינים לבצע ניקיונות ועבודות בגובה בעצמם, שירותי השכרת פיגום מדרגות נייד או פיגום מכל סוג אשר יכול להתאים לך צריכים לכלול ייעוץ מקצועי אשר יעזור לך לבחור בציוד העבודה המתאים כדי שהם יצדיקו את החיסכון העצום בעלויות של אנשי המקצוע. מעבר לכך, כדי להגן על עצמך מומלץ לעבוד עם בית עסק שיוכל להציע לך ליווי והסברים כיצד לתפעל את הפיגומים.

היכן מומלץ להשכיר פיגום מדרגות אלומיניום?

לאור הסכנה הבטיחותית המשמעותית שעל הפיגום למנוע, בעת השכרת פיגום מדרגות נייד או כל פיגום יש להיעזר בבית עסק מקצועי אשר יכול לקחת אחריות על תקינות הפיגומים ועל האופן שבו הם תוחזקו לקראת הפרויקט שלך.

א.פ לבנייה עוזרים לך לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר

א.פ לבנייה הינו בית עסק אשר מחזיק בשנים של ניסיון ורשימה ארוכה של לקוחות עבר מרוצים אשר עד היום נהנים משירותי השכרת ציוד העבודה והבנייה שלנו. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר, לדבר ללא התחייבות עם אחד מאנשי המקצוע המומחים שלנו, לספר לו על הפרויקט הקרב שלך ולשמוע על העלויות של השכרת הציוד אשר יעזור לך לבצע אותו במהירות, בבטיחות ובנוחות.

פיגום מדרגות מאלומיניום להשכרה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?