משרד

04-9521510

רתכת להשכרה

ציוד זה איננו להשכרה בשלב זה, נשמח לעמוד לשירותך בדברים אחרים, תודה!

ישנם לא מעט מקרים אשר במסגרתם בעלי מקצוע ואנשים פרטיים מוצאים כי הם זקוקים לכלים חשמליים ומכאניים – שלא תמיד נמצאים ברשותם בחיי היום יום, או אף נגישים להם בסביבתם הקרובה. בדרך כלל, תהיה זו עבודה ייחודית, צורך ספציפי או בעיה שבה נתקלו בעת עבודות אחרות, שהצריכה שימוש במכונה או כלי עבודה שלאו דווקא נמצאים ברשותם. מסיבה זו בעיקר חברת א.פ לבנייה מספקת שירותי השכרת ציוד עבודה וכלי גינון ואם יש לך צורך בשירות רתכת להשכרה בחיפה ובקריות הגעת לכתובת הנכונה, צור קשר להזמנה – לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

סוגי ריתוך

ישנם לא מעט סוגים של ריתוך וכדאי לדעת כי השימוש ברתכת צריך להיות על ידי אדם עם ניסיון בתחום. ישנו ריתוך אלקטרודה שמתאים לרתכים מתחילים, ריתוך סלילים שנחשב לשיטה זולה במיוחד לביצוע ריתוך אך מצריך ציוד נלווה. קיים גם ריתוך טיג לעבודות ריתוך עדינות בהן גם קיימת בעיה של ניידות. בכל אחד מהמקרים חובה שיהיה לרתך ידע מינימלי בריתוך שכן מדובר על כלי עבודה עוצמתי שיכול להיות גם מסוכן אם לא נעשה בו שימוש נכון.

יתרונות רתכת להשכרה בחיפה ובקריות

לשירות רתכת להשכרה בחיפה ובקריות יתרונות רבים, כאשר היתרון המשמעותי של השירות הוא שלא צריך לרכוש מכונת ריתוך יקרה עבור עבודה חד פעמית. השכרת רתכת co2 (או בשמה השני מכונת ריתוך co2 מיג) יסייעו לבצע את הריתוך המדויק, באמצעות מכונות איכותיות במיוחד שהמחיר עבורן יהיה מופחת משמעותית. אין צורך לאחסן את המכונות, אין צורך לשנע אותן וכך למעשה ניתן ליהנות משימוש בכלי איכותי במחיר משתלם.

רתכת להשכרה בחיפה

השכרת רתכת אלקטרודות מחירים:

סוג הרתכת בהשכרה זו היא רתכת זיקה מיג (CO2) MIG250GS ZIKA מיועדת לריתוך סלילים (ע"י הזנה פנימית) ואלקטרודות עד 3.25 מ"מ בעוצמה של 250 אמפרחד פאזי עם גלגלים לשינוע קל.

למשך:

מחיר:

עד 24 שעות

150

עד 48 שעות

250

שבועי כולל שבת

500

בעת ציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
1.
ת.ז
2. צ'ק רגיל על סך 2,000 ש"ח חתום על שם בעל הת.ז או 1,000 שח מזומן.
3.
יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

מידע לגבי משלוחים והסברים לפנות ישירות לאפרים: 054-8171827

להשכיר את המכונות המתקדמות ביותר מהמקצוענים בתחום

חברת א.פ לבנייה מספקת שירותי השכרת ציוד לתחום הבניה והשיפוצים ומאחורי מאות לקוחות מרוצים שנהנים משירות מקצועי ומכונות מתקדמות. אנו מציעים השכרת כלים חשמליים ומכאניים מקצועיים, השכרת מכונות שטיפה וניקוי בלחץ, השכרת גנרטורים, השכרת שרוולים לפינוי פסולת, השכרת פיגומים ניידים ואמצעי הרמה לעבודה בגובה לקבלנים ולפרטיים. הצוות\ שלנו ערוך לספק שירות במגוון רחב של אזורים בחיפה ובצפון, כל שעליך לעשות הוא לבחור את הציוד, אנחנו כבר נדאג לכל השאר. רוצה רתכת להשכרה בחיפה ובקריות? רוצה להשכיר רתכתco2 + בלי להיכנס להוצאות משוגעות? כדאי להתקשר אלינו כבר עכשיו, נשמח מאוד לעמוד לרשותך!

רתכת להשכרה בחיפה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?