משרד

04-9521510

איירלס להשכרה

מהו איירלס ולמה הוא משמש? אילו יתרונות יש לאיירלס בעת העבודה בצבע ולאילו שימושים נוספים הוא משמש? מה כדאי לדעת רגע לפני שמשכירים את האיירלס? ומה מחיר של השכרת איירלס.

לפניכם מספר איירלסים להשכרה אותם אנו משכירים לקהל הרחב, חלקם מתאימים לעבודות בהיקף קטן וחלקם בהיקף גדול. ישנה חשיבות גדולה ומכריעה בעניין של מה הולכים לרסס באמצעות האיירלס ובהתאם לזה שוכרים את המכשיר התזה הנכון.

השכרת איירלס לצבע אקרילי פנימי/חיצוני סיד וכיוצ"ב

אם הכוונה שלך להתיז חומרים דלילים "וקלים" כמו סופרקריל/סיד/יסוד קושר לסופרקריל מ.ד או יסוד קושר לשליכט צבעוני או לרב גמיש שרמת הסמיכות של הצבע היא דלילה תוכל לקבל שירות אצלנו של השכרת איירלס חד פאזי 150 בר משאבה 5 ליטר בדקה (אינו בוכנתי) – מרסס צבע מקצועי חשמלי לעבודות צביעה פנים וחוץ לצבעים על בסיס מים ברמת סמיכות קלה/בינונית כמו סופרקריל/נירוקריל/סיד/חומרי יסוד שונים על בסיס מים בלבד וחומרים נקיים ללא חלקי אגרגטים ושבבים למינהם.

 • ניסיון להתיז איתו חומרים סמיכים יוביל לסתימת האיירלס והחזרת המוצר אלינו ועצירת העבודה שלך, במקרה זה לא יוחזר דמי ההשכרה.
 • מוצר זה אינו מיועד לחומרים סמיכים כמו רב גמיש/סופר גמיש, שפכטל אמריקאי, פוליגג, חומרי איטום וחומרים שיש בהם אגרגטים שונים, גרגרים, סיבים ושבבי זכוכית וכיוצ"ב) איירלס להשכרה על בסיס יומי/שבועי .

השכרת איירלס חשמלי מקצועי לצבעים וציפויים דלילים מחירים:

למשך:מחיר:
עד 24 שעות300 ₪
עד 72 שעות600 ₪
שבועי כולל שבת800 ₪
 • המחירים אינם כוללים מע"מ   
 • בעת השכרת ציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
  1. ת.ז
  2. צ'ק רגיל על סך 7,000 ש"ח חתום על שם בעל הת.ז
  3. יש לחתום על הסכם השכרה קצר בעת האיסוף
  לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .
איירלס להשכרה בחיפה ובצפון

כמעט בכל עבודת בנייה יהיה צורך בהתזה של חומרים שונים על גבי משטחי הבנייה ולשם כך בדיוק יוצר מכשיר האיירלס. המכשיר שימושי בכל אתר בנייה ושיפוצים ויש לו יתרונות רבים על פני שימוש במוצרים אחרים. מה יתרונותיו ומה מומלץ יותר – איירלס להשכרה בחיפה והקריות או לקנייה? בכתבה זו נעשה לך קצת סדר ונענה על כל השאלות.

השכרת איירלס לשפכטל/רב גמיש וחומרי איטום

אם הצורך שלך הוא התזת חומרים סמיכים כמו רב גמיש/סופר גמיש (כולל היסוד קושר שלו), חומרי איטום שונים עם או בלי סיבים, שפכטל אמריקאי (לא טיח גבס – לזה יש מכונה אחרת – ראה בלינק: השכרת מכונת טיח) חומרים מעכבי בעירה, ציפויי אפוקסי ופוליאורטניים וצבעי שמן סמיכים אנו מציעים לך לשכור אצלנו איירלס המיועד לזה ולפניך מידע טכני ומחירים:

למשך:

מחיר:

עד 24 שעות

700

עד 48 שעות

1200

עד 72 שעות

1600

 

 • פרטים נוספים בטל: 0548171827
 • המחירים אינם כוללים מע"מ 
 • בעת השכרת ציוד יש להגיע לאיסוף המוצר עם:
  1.
  ת.ז + חתימה על עמוד הסכם השכרה
  2.
  צ'ק רגיל על סך 20,000 ש"ח חתום על שם בעל הת.ז
  3.
  פרטי כ.אשראי במלואם – כרטיס של בעל הצ’ק והת.ז.
  לא יימסר מוצר ללא עמידה בתנאים אלו .

איירלס להשכרה בוכנתית WAGNER HC950E בחיפה

אם בכוונתך להתיז צבעים על בסיס טרפנטין/אפוקסי/פוליאורטני עם או בלי חלקיקים בתוך הצבע אנו ממליצים לך לעבוד עם מרסס צבע מידע בקישור: פיסטולט צבע – התזה באמצעות קומפרסור (יש לבדוק איזו דיזה מתאימה בהתאם לסוג החומר הרצוי לרסס – הוראות בנושא זה תמצאו על האריזה ו/או אצל משווק הצבע/הציפוי.

מהו איירלס ומהם השימושים בו?

איירלס הוא כלי עבודה נפוץ במיוחד באתרי בנייה והוא משמש לריסוס חומרים על חפצים שונים בלי להשתמש באוויר דחוס. מי שמפעיל את האיירלס יקבע בכל פעם על פי הצורך את היקף ועובי ההתזה, ניתן לראות שהמכשיר משמש בתחום הבנייה לתעשייה אך גם בלא מעט מקרים הוא משמש לבנייה פרטית ובנייה מסחרית.

איירלס להשכרה
איירלס להשכרה

איך פועל האיירלס?

רגל לפני ששוכרים מרסס צבע איירלס וגנר שנחשב למוביל בתחום, מומלץ לדעת כיצד מכשירי איירלס פועלים בכלל. קודם כל כדאי לדעת שהאיירלס מתחבר או לגנרטור או לשקע חשמלי וזאת בהתאם לתנאי השטח ומה שהם מאפשרים. החלקים השונים בכלי העבודה: משאבה ליניקת החומר, צינור לחץ ואקדח ריסוס. מדובר על כלי שנראה על פניו פשוט מאוד, אך הוא כל כך מדויק ויכול להוביל לביצועים מתקדמים של צביעה שגם יחסכו כסף וגם יחסכו המון זמן בעת העבודה.

מחברים את האיירלס למשאבה, היא יונקת את החומר אותו אנו מתכוונים לרסס על צינור הלחץ שמחובר לאקדח הריסוס בו אנו מכוונים את עובי והיקף ההתזה. לאחר מהן נותר רק להתיז את החומר, בעוצמה גבוהה במיוחד, בעצימות נמוכה וכן הלאה.

מדוע לבחור באיירלס?

רבים מהקבלנים ואנשי המקצוע בוחרים לבצע השכרת איירלס וגנר לעבודות. האיירלס נועד לצפות משטחים גדולים במיוחד בצבע, אלה יכולים להיות משטחי עץ, שיש, בטון או לבנים ומתכות וקלות העבודה הופכת את עבודת הצביעה לאפקטיבית במיוחד. ניתן לראות את האיירלס גם בתחומים אחרים ולא רק בתחום הבנייה, למשל בצביעת תמרורי גביש או לצורך איטום גגות בחומרים שונים כמו למשל זפת. כמו כן, ניתן לראות איירלס קטנים גם בתחומי האוכל, למשל לצורך צביעת שוקולד או כאשר מצפים מאפים בכמויות גדולות במיוחד במאפיות ובתעשיית האוכל. האפשרות לכסות משטחים גדולים במהירות, ללא מאמץ ובדיוק מושלם הופכים את הכלי הזה למבוקש כל כך ולכן גם רבים בוחרים בו.

לפני שמשתמשים – מה כדאי לדעת?

רגע לפני שמתחילים להשתמש באיירלס כדאי לדעת שמדובר על כלי עוצמתי ומדויק, אך הוא כזה רק כאשר יודעים להשתמש בו. מדובר על התזה עוצמתית במיוחד ולכן מי שמפעיל את המכשיר צריך להיות בעל ניסיון והבנה כיצד הוא פועל כדי לא לבצע עמו טעויות.

יתרונות האיירלס

ישנם יתרונות רבים לשימוש באיירלס כאשר היתרון הבולט מכולם הוא שימוש איכותי ושליטה מלאה בשכבת הציפוי המותזת. האפשרות להתיז את החומר או הצבע באופן מדויק מסייעת להשיג תוצאות מדויקות, זמן ייבוש מינימלי, שכבה אחידה ואיכותית וחיסכון בחומרים. כאשר מבצעים את הציפוי עם האיירלס המילוי של הסדקים והחורים מקצועי והגימור הסופי של העבודה הוא גבוה במיוחד. עוד יתרון בולט של השימוש באיירלס (בסוגים מסויימים של איירלסים) הוא שאין צורך לדלל חומרים צמיגיים, כמו למשל זפת לאיטום. ניתן להשתמש בחומר כפי שהוא ולהשיג תוצאות איטום גבוהות במיוחד בלי לבזבז חומר רב.

מה לגבי זהירות בזמן העבודה?

כפי שכבר נאמר, יש צורך בידע להפעלת האיירלס. הידע הוא לא רק לשם תוצאות העבודה האיכותיות אלא גם עבור בטיחות העבודה. אם לא נשתמש באופן מושכל במכשיר – החומר המותז יכול להיות מסוכן עבור המשתמש, ועבור הסובבים אותו ועבור ציוד ודברים אחרים שישנם בסביבת ההתזה על כן, גם לשם התוצאה וגם לשם הבטיחות יש להשתמש בכלי רק עם ידע והיכרות מוקדמת, הכנה מקדימה כמו כיסוי והבטחת הרכוש באזור ביצוע העבודה וכמו גם ניסיון. כאשר מדובר על שימוש ביתי או על שימוש בחומרים שאינם רעילים, מובן שרמת הסכנה הבריאותית יורדת בהתאם אך אנו ממליצים בכול זאת להבטיח את עצמכם ע"י כיסוי הפנים ובפרט את האף ולהשתמש במסכה.

איירלס להשכרה בחיפה ובקריות

חברת א.פ לבנייה מספקת שירותי השכרת ציוד לבניין, ציוד צביעה מקצועי, בין היתר איירלס להשכרה בחיפה ובקריות. אנו מציעים את הכלים המתקדמים בתחום, תוך דגש על תחזוקה גבוהה והדרכה מתאימה. רוצה לשמוע עוד? אנו זמינים עבורך ממש עכשיו! 0548171827

איירלס להשכרה
לקבלת שיחת ייעוץ

תפריט נגישות

התחל/י שיחת וואטספ
צריכים עזרה?
הי, איך אפשר לעזור?